fbpx

Čistý domov – jde to i bez chemie!0

Uklízení domácnosti patří téměř ke každodenní činnosti. Víte, že na běžný úklid vám bohatě vystačí jediný pomocník? Nepotřebujete čisticí prostředky ani gumové rukavice.

Jistě to také znáte. Věčně uklízíte svůj domov a snažíte se, aby byl stále čistý a příjemný. Mnohdy ale musíte používat mnoho čisticích prostředků, protože některé jsou vhodné pro úklid kuchyně, jiné na úklid koupelny a další na podlahy.    

Naše babičky využívaly při čištění odolnějších nečistot ocet, citrón, jedlou sodu nebo dokonce cibuli. Míchaly různé směsi na čištění oken, koupelen, mytí podlahy nebo odstraňování mastných skvrn. Samozřejmě jejich znalosti správné hospodyňky jsou neocenitelné, ale v dnešní době není na míchání směsí čas.

Jedním z řešení, které také naše babičky znaly je využití páry. Pára dokáže odstranit i úporné nečistoty, vyčistí podlahu, kuchyňskou linku, digestoř nebo prostor mezi dlaždičkami v koupelně. Díky své vysoké teplotě zničí i škodlivé bakterie, a navíc bez chemie.

Parní čističe, jako například Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je perfektním pomocníkem při úklidu. Hravě s ním vyčistíme umyvadlo, baterii, digestoř, pracovní desku ale i další příslušenství kuchyně, a to zcela bez chemie. Problémy mu nečiní ani podlaha a skleněné plochy či dlaždičky. Zařízení se ohřívá pouhých 6,5 minuty a na jednu plnou nádržku s ním uklidíte až 75 m2. Díky LED osvětlení na rukojeti snadno poznáte, kdy se zařízení nahřívá a kdy už je připravené k použití. Pokud kontrolka svítí zeleně, můžete čistič uchopit a utkat se se špínou. Parní čistič Kärcher SC2 je sice pes na špínu, ale k nám a životnímu prostředí je šetrný.

Více informací o parních čističích Kärcher naleznete na www.karcher.cz

Autor: Komerční sdělení