fbpx

Chcete zateplovat? Nechte si spočítat náklady. S dotací i bez!0

Chcete zateplovat svůj dům? Přemýšlíte o dotačním programu Zelená úsporám a nevíte, zdali pro vás není příliš přísný? Nechte si spočítat potřebnou výši zateplení a podle toho se rozhodněte! Díky speciálním nabídkám mnohých výrobců pro vás může být výhodné zateplení i bez státní pomoci.

Dotační program Zelená úsporám vzbudil na jaře velké naděje a velká očekávání. Po zveřejnění detailních podmínek se nicméně zájem a nadšení začalo vytrácet a média o dotacích na zateplení referují už spíše rezervovaně. Zateplovací akce nejsou vůbec jednoduché a hlavně jsou finančně nákladné. Podmínky programu Zelená úsporám jsou navíc nastaveny přísně, takže mnohdy vyžadují použití výrazného množství tepelné izolace.

Nechte si spočítat výhodnost zateplení!

Přesto, podmínky pro investice do lepší tepelné izolace patří mezi ty rozumnější. Vnější podmínky se nezměnily. Ceny energií stále hrozí ve střednědobém a dlouhodobém horizontu růstem (viz například situace na trhu s biomasou) a ceny elektřiny či plynu krátkodobě klesají pouze coby důsledek krize. Výhodnost zateplování rodinného či bytového domu se tak brzy může výrazně zvýšit.

Reklama

Nazeleno.cz vám proto nabízí nezávaznou možnost nechat si vypracovat finanční kalkulaci nákladů na zateplení rodinného domu (fasády, střechy i podlahy). Sami se můžete na základě konkrétních čísel rozhodnout, zda se vám vyplatí usilovat o dotaci, nebo realizovat třeba jen částečné zateplení bez nutnosti dosáhnout na přísnější standardy programu Zelená úsporám.

Nechte si vypracovat nabídku zdarma!

Poptávkový formulář, po jehož vyplnění vás kontaktuje firma s nabídkou a spočítá vaše možnosti, najdete na této adrese.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář ZDE a partnerská společnost Nazeleno.cz vás osloví s nabídkou.

Autor: Redakce Nazeleno.cz