fbpx

Chcete vlastní internetový obchod zdarma?0

Obchodování na internetu nemusí být jen o velké počáteční investici do funkčního a profesionálního internetového obchodu. Aktuální novinkou je možnost zřídit si e-shop během několika málo minut zdarma; a k tomu ještě využít možnosti zprostředkované podpory prodeje.

Veškeré výše zmíněné služby vám nabízí nový internetový server Krámky.czKrámky.cz jsou nová, unikátní prodejní platforma, která je svými funkcemi i nabídkou na českém trhu ojedinělá. Svým návštěvníkům nabízí nejen možnost zdarma inzerovat a prodávat své zboží, ale také si v několika málo krocích založit vlastní internetový obchod. To ale není ani zdaleka vše.

Co Krámky nabízí?

Jednorázový prodej nového i starého zboží
Máte doma starý počítač, ledničku či jiné zboží? Krámky.cz vám umožňují veškeré tyto předměty zdarma nabídnout ostatním uživatelům. Dostali jste pod stromeček nový dárek, který byste chtěli prodat? Také pro něj se u nás najde místo.

Reklama

Internetový obchod (krámek) zdarma
Podnikat na Krámky.cz může skutečně každý. Krámky.cz vám v několika krocích umožní jednoduše vytvořit si vlastní internetový obchod, který ponese vámi vybraný název a bude k dispozici pod samostatnou doménou www.kramky.cz/nazevobchodu. Je nabitý funkcemi, jednoduše se ovládá a je neustále vylepšován k plné spokojenosti všech uživatelů

Prodávejte efektivně

Krámky.cz se také starají o úspěšnost vašeho prodeje! Každé zboží vložené uživateli, ať už jde o jednorázové prodejce nebo majitele vlastních krámků, je vždy nabízeno na centrální doméně Krámky.cz všem návštěvníkům webu. Díky tomu prodejci osloví desítky tisíc návštěvníků měsíčně! Zvýšit šanci, že dojde k prodeji zboží, je mimo to možné pomocí zvýraznění zboží nebo i celého obchodu.

Více informací o projektu najdete pod tímto odkazem. 

Autor: Redakce Nazeleno.cz