fbpx

Chcete si prodloužit čas strávený na zahradě? Postavte si party stan0

Jestli máte zahradu, určitě na ní chcete trávit co nejvíce volného času. Nemusíte být přitom závislí na rozmarech počasí. Poradíme vám, jak si prodloužit chvilky v zahradě bez přihlédnutí k ročnímu období.

Party stan vás ochrání před sluncem, deštěm i větrem

Asi nám dáte za pravdu, že nejvíce času trávíte na zahradě v letních měsících. Slunce pálí, venku je průměrně 25 stupňů, večer je dlouho světlo. Můžete grilovat nebo jen tak sedět s přáteli, rodinou nebo o samotě s knihou. Stačí ale drobný déšť a už spěcháte domů. Abyste nebyli tolik závislí na počasí, pořiďte si na zahradu tzv. party stan. Nenechte se zmást tímto označením. Stany na party zdaleka neslouží jenom pro účely firemních večírků nebo festivalového zázemí. Oceníte je při rodinných oslavách i obyčejném posezení venku za jakéhokoli počasí.

Jak zůstat venku v teple, když počasí už nepřeje?

Stany vás ochrání před velkým deštěm, nepříjemným větrem a neodbytným sluncem. Někdy bývají sluneční paprsky až moc intenzivní, a proto kousek stínu jenom uvítáte. Venku ale můžete zůstat, i když se změní počasí a z minuty na minutu přijde bouřka a vítr. Pokud chcete trávit čas venku i z jara nebo na podzim a máte obavy z chladného počasí, nezoufejte. Stačí, pokud si vyberete stan, který disponuje bočnicemi. Ve stanu se začne udržovat potřebné teplo, které ještě zvýšíte tepelným čerpadlem.

Stany, které se dají pořídit levně

Po jakém stanu sáhnout, už záleží na vašich požadavcích. Vybírat můžete z menších nůžkových stanů, které vám poskytnou ochranu pouze před sluncem nebo deštěm, protože jim chybí bočnice. Tyto stany působí velmi vzdušně a vyznačují se menšími rozměry. Hledáte-li spíš větší stan s odnímatelnými okny, který vám poskytne maximální ochranu před větrem, deštěm i slunečními paprsky, počítejte s trochu vyšší pořizovací cenou. Na stránkách Hawaj.cz ale naleznete tyto stany za přijatelné ceny a zároveň oceníte jejich kvalitu provedení, maximální odolnost a dlouhodobou životnost.

Autor: Komerční sdělení