fbpx

Chcete dýchat čistý vzduch bez zplodin? Moderní technologie to umožní0

Všichni si pravděpodobně moc dobře uvědomujeme, že městský vzduch není ani zdaleka ničím vhodným pro naše plíce. Na tento negativní jev již léta upozorňují všichni doktoři i ostatní znalci. Stačí chvíli zapomenout na mytí oken i venkovních parapetů, abyste si ihned uvědomili, o jak velkém množství škodlivin se bavíme. Jak ochránit své plíce?

Rekuperace

Jedním z nejsofistikovanějších a nejpopulárnějších řešení daného problému je moderní rekuperace. Tento proces funguje na základě šikovné jednotky, která je díky decentnímu potrubí napojená na všechny místnosti v domě. Pokud ji zapnete, začne automaticky odebírat venkovní vzduch a odstraňovat z něj veškeré bakterie, pevné látky, alergeny a další škodliviny.

Velkou výhodou je i možnost zahřátí, či naopak ochlazení vnitřních teplot, tudíž zároveň ušetříte za energie v zimě i v létě. Pro někoho bude jasným benefitem i postupné zvlhčování přiváděného vzduchu. Ze zmíněných důvodů volí danou technologii nejen alergici a nemocní lidé, nýbrž i celé rodiny.

Nechte si poradit

Zaujala-li vás rekuperace, rozhodně si dávejte pečlivý pozor při volbě konkrétního řešení. Na tuzemském trhu lze totiž pořídit celou řadu různých jednotek, ale ne všechny plní dokonale svou funkci a nestojí přehnané částky.

Mezi nejvyhledávanější odborníky na tuto problematiku patří bezesporu známá společnost Štorc, jež pomáhá zákazníkům už přes třicet dlouhých let. Mezi její služby patří konzultace, poradenství, dodání zvolených produktů, jejich montáž a samozřejmě i případný servis. Díky tomu podpoříte zdraví své rodiny a ušetříte finance.

Navštivte internetové stránky pod odkazem storc.cz, prohlédněte si nabídku a použijte některý z kontaktů v příslušné sekci. Dočkáte se nezávazné konzultace.

Autor: Komerční sdělení