fbpx

Centrální vysavače Husky: Nově s hadicí „ve skříni“!0

Kvalita výrobku je důležitým bodem, který zohledňujeme při rozhodování o investici. Jaké parametry musí splňovat kvalitní centrální vysavač? Jaké doplňky a příslušenství pro usnadnění práce k němu můžeme pořídit?

Kvalita výrobků je v dnešní době ovlivněna hlavně použitými materiály. Řada výrobců hledá z hlediska výrobních nákladů co možná nejúspornější řešení a tak se často stává, že se příliš šetří na materiálech, ze kterých je ten či onen produkt vyroben. Následkem takovýchto opatření je neustále se zkracující životní cyklus zařízení, do kterých jsme se rozhodli investovat.

„Úklid s hadicemi Vroom je ještě rychlejší a pohodlnější, než byl dříve se samotným centrálním vysavačem.“

Všudypřítomné plasty stále častěji nahrazují kvalitní kovové prvky a řada z nás se právem ptá: „Kde jsou ty poctivé výrobky, které sloužily dlouhé roky bez jakéhokoliv zásahu servisního technika?“


Centrální vysavače Husky mají kovové sací agregáty, spolehlivé motory a inteligentní elektroniku

Centrální vysavače: Kvalita se vyplácí

Naštěstí ještě existují a přesvědčit se o tom mohou zájemci o centrální vysavače. Jedině snad nové centrální vysavače Husky mohou dokázat, že kvalita a preciznost se vyplácí. Sací agregáty jsou kovové, mají spolehlivé motory průmyslové kvality s nezávislým chlazením a inteligentní elektroniku. Ta hlídá stroj před poškozením a hlásí všechny potřebné informace o stavu jednotky na displej do rukojeti vysavačové hadice ve všech světových jazycích včetně češtiny.

Přestože se snažíme klást velký důraz na dlouhou životnost, můžeme stále zákazníkům nabídnout rozumnou cenu a velice jednoduchý důkaz kvality – doživotní záruku na vysavačové jednotky a 5 let na hadice a příslušenství. Nové výrobky jsou v prodeji od června roku 2010. Doživotní záruka je silný argument pro správný výběr značky centrálního vysavače, který je ještě navíc podpořen příznivými cenami. Základní výkonný a velmi tichý model HUSKY AIR 10 stojí jen 14 990 Kč bez DPH a je vhodný pro malé i střední rodinné domy.

Do kuchyňských linek lze zabudovat štěrbinové zásuvky, pod desku linky lopatku Drawer Vac
Do kuchyňských linek lze zabudovat štěrbinové zásuvky, pod desku linky lopatku Drawer Vac

Hadice Vroom: Rychlý a pohodlný úklid

K centrálním vysavačům patří i doplňky a příslušenství, které usnadňují a zrychlují úklid. Jsou to tradiční štěrbinové zásuvky do kuchyňských linek. Pod desku linky jde také zabudovat lopatka Drawer Vac, která už nenechá spadnout na zem jediný drobek. Novinkou jsou hadice Vroom, jež se samy navíjejí do schránky, která se instaluje do skříněk kuchyňských linek, do koupelen a do vestavěných skříní na chodbách či v pokojích. Jednoduše vytáhnete hadici, v minutě vysajete vše potřebné a pak se hadice sama navine zpět do skříně. Úklid s Vroomem je ještě rychlejší a pohodlnější, než byl dříve se samotným centrálním vysavačem.

Hadice Vroom se samy navíjejí do schránek instalovaných v různých místech bytu
Hadice Vroom se samy navíjejí do schránek instalovaných v různých místech bytu

V nabídce zůstávají i tradiční modely pro suché i mokré sání, kterými jsme se dlouhou dobu odlišovali od našich konkurentů. Tyto výrobky s nejvyšší kvalitou výroby budeme nabízet s doživotní zárukou. Novinky budou představeny na stavebním veletrhu For Arch v Praze v hale č. 1, ve dnech 22.9. – 26.9.2010. Těšíme se na vaši návštěvu!

Kontakt:

NEWAG spol. s r.o.
Vestecká 104
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Zelená linka: 800 139 076
E-mail: info@husky.cz
Web: www.centralni-vysavace-husky.cz

Autor: Komerční sdělení