fbpx

Centrální vysavače Husky – akční ceny a doživotní záruka0

Nabídka centrálních vysavačů je velmi široká, opravdu kvalitní výrobky ale tvoří jen zlomek. Mezi špičkové produkty nepochybně patří centrální vysavače Husky – celokovové provedení a průmyslové motory zaručují přístroji skvělý výkon a dlouhou životnost – že nejde o prázdná slova dokládá mimořádná garance, kterou s centrálním vysavačem Husky zákazník získává: na modely s BYPASS technologií nezávislého chlazení je poskytována unikátní doživotní záruka

Tato bezkonkurenční nabídka není jedinou výhodou centrálních vysavačů Husky – nově lze zakoupit originální příslušenství za snížené ceny.
K agregátům Husky Cyklon je dodávaná sada Premium za akční cenu již od 1 800 Kč bez DPH, tedy se zvýhodněním 50 %. Obsahuje hadici s vypínačem v rukojeti, nejpoužívanější nástavce a osvědčenou kombinovanou hubici pro vysávání koberců a hladkých podlah. Součástí je taška na doplňky a držák teleskopické tyče. Na příslušenství je poskytnuta nadstandardní  záruka 5 let.

Reklama

Za cenu 2 990 Kč bez DPH (zvýhodnění více jak 50 %), získáte ke každé jednotce Husky doplněk VROOM – 7 metrů dlouhou hadici pro úklid suchých nečistot. Stačí vysunout hadici z navijáku a ta si během 3 vteřin poradí s nepořádkem. Po úklidu se skryje v elegantním boxu, který je umístěn v kuchyňské lince, skříni nebo na speciálním stěnovém či stropním držáku.

Nabídka platí do vyprodání zásob, proto s nákupem neváhejte.

Centrální vysavače Husky dodává společnost Newag s.r.o. působící na trhu již 19 let. Více informací na Husky.cz

Autor: Redakce Nazeleno.cz