fbpx

Centrální vysavače Husky a Duovac: Komplexní řešení0

Prach, roztoči a řada dalších alergenů na nás tiše útočí ze svých skrýší po celém domě. Proti centrálním vysavačům jsou ale jejich šance na přežití prakticky nulové.

Centrální vysavače Husky a Duovac si totiž poradí s nečistotami o velikosti již od 0,1 mikronu s účinností téměř 98%. Neunikne jim ani plíseň, či vlhkost. V celokovových tělech silných vysavačů totiž pracuje vysoce účinný samočistící filtrační systém.

„Na sací jednotku vysavačů Husky a Duovac je poskytována unikátní doživotní záruka“

Reklama

S místnostmi je pevně instalovaná vysavačová jednotka propojena trubním rozvodem, který ústí do elegantních vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit lehkou hadici a úklid může začít. Dalším stupínkem k dokonalosti jsou pak hadice skryté ve zdi, které se vytahují na úklid pouze v potřebné délce a po dokončení se skryjí zpět v rozvodu.

Centrální vysavače vám usnadní úklid
Centrální vysavače vám usnadní úklid

Centrální vysavače  Duovac a Husky jsou navíc jedny z mála výrobků, které zvládnou vysávat i vodu bez nutnosti přiřazení externích zařízení do systému. A to nejlepší na závěr – na sací jednotku vysavačů Husky a Duovac je poskytována unikátní doživotní záruka.

Chytré příslušenství za skvělé ceny

S úklidem pomáhá uživatelům široká škála chytrého příslušenství. Jen namátkou jmenujme kuchyňskou lopatku Drawer Vac, umístěnou pod pracovní deskou kuchyňské linky, na kterou stačí namést drobky, zasunout a agregát se postará o úklid. A kdyby nečistoty spadly až na zem, poradí si s nimi štěrbinová zásuvka Vac Pan, nyní v luxusním celonerezovém provedení za fantastickou cenu 1 990 korun bez DPH. Zapomínat nesmíme ani na novinku Wally Flex, flexibilní hadici s délkou až 5 metrů.

Kuchyňská lopatka Drawer Vac
Kuchyňská lopatka Drawer Vac

V každé domácnosti se nepochybně uplatní 7 metrů dlouhá hadice VROOM, která během pár vteřin skoncuje se suchými nečistotami v koupelně, či předsíni. Po úklidu se  stáhne na kompaktní naviják uložený například v kuchyňské lince nebo skříni. Dodavatel vysavačů Husky a Duovac, firma Newag s. r. o., připravila pro VROOM speciální držáky, díky kterým lze tohoto šikovného pomocníka namontovat i na strop, či stěnu. Ke každé sací jednotce Husky nebo Duovac je nyní dodáván VROOM za akční cenu 2 990 korun bez DPH.

Centrální vysavače Husky a Duovac
Centrální vysavače Husky a Duovac

Shozy na prádlo Artox

Při plánování centrálního vysavače určitě není od věci uvažovat i o shozu na prádlo, konkrétně značce Artox. Shozy Artox jsou totiž jediným certifikovaným systémem v ČR, takže pouze s nimi má klient zaručeno bezproblémové kolaudační řízení. Kostru systému tvoří nerezová šachta, do které se vhazuje prádlo přes elegantní dvířka. Jejich výplň může být provedena například z nerezu, zrcadla, či ze dřeva. Nový systém pojistek dvířek navíc umožnil eliminovat vystouplé úchytky, takže výsledný estetický efekt je naprosto dokonalý. Shozy na prádlo Artox jsou k dostání v provedení pro rodinné domy s průměrem šachty 300 mm a v provedení pro komerční využití s průměrem šachty 400 mm a zvětšenými vhozovými dvířky.

Centrální vysavače Husky, Duovac, Disan a certifikované shozy na prádlo Artox dodává společnost Newag s. r. o., která působí na trhu již téměř 19 let.

Více informací na www.husky.cz , www.duo-vac.eu, www.artox.cz

Autor: Jana Poncarová