fbpx

Centrální vysavače HUSKY – s novoroční slevou nyní levnější0

Vysavač, který při luxování v bytě nevíří prach a špínu odvádí zcela mimo místnost. Tuto obrovskou přednost má centrální vysavač Husky. S novoroční akcí je nyní levnější, a navíc s doživotní zárukou.

 

Silné, odolné a vytrvalé centrální vysavače Husky jsou připraveny udělat z vašeho domova lepší místo. Prach, alergeny a další nečistoty nekompromisně odvádějí mimo objekt, centrální umístění sací jednotky navíc zaručuje, že při úklidu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách a nábytku. Díky novoroční akci jsou centrální vysavače Husky dostupnější, než kdy dříve. Husky se může stát přítelem i vaší domácnosti.
 

Kvalita s doživotní zárukou

Výrobce centrálních vysavačů Husky klade u svých produktů velký důraz na dlouhou životnost, kvalitu použitých materiálů a motorů. Jako jednoduchý důkaz nabízí bezkonkurenční doživotní záruku na všechny centrální vysavače s bypass technologií nezávislého chlazení silného průmyslového motoru. Bypass technologie zaručuje, že motor se nepřehřívá ani při dlouhodobém chodu. Výkon motoru neklesá ani při případném průchodu prachu. Celokovový centrální vysavač Husky není spotřebním materiálem, je investicí, která vám bude sloužit dlouhé roky.
 

Když něco spadne na zem, pomůže kouzelná zásuvka Magic Sweep

 

Husky má vodu rád

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 10 a Husky Pro 20 mají motory speciálně uzpůsobeny k mokrému úklidu, takže při vysávání není potřeba přiřazovat do oběhu přídavné separátory, jak je tomu běžné u konkurenčních výrobců. Je to dáno především robustní celokovovou konstrukcí.
 

NOVINKA: Filtry SILPURE s příměsí stříbra

Od listopadu 2012 jsou centrální vysavače Husky vybaveny zdokonaleným filtračním systémem. Permanentní filtr obsahuje patentovanou přírodní látku SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na jeho povrchu.SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra. Zabraňuje tak šíření bakterií, které způsobují zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakteriíSILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení.
 

Hadice skryté ve zdi a kouzelná zásuvka Magic Sweep

Centrální vysavače Husky nedbají jen na výkon, ale i na vaše pohodlí. Proto je možné systém doplnit o celou řadu chytrých doplňků usnadňujících úklid, například systémem Hadice skryté ve zdi. Na vysávání stačí vysunout hadici (délka až 15 metrů) z trubního rozvodu, po dokončení úklidu odjistíme pojistku a hadice se sama skryje zpět. Nemusíme ji nikam přenášet, ani chránit proti poškození.
 
Podobným doplňkem, ale s možností dodatečné montáže, je hadice VROOM, která je skryta v boxu v kuchyňské lince, šatní skříni či stropním držáku, a která si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami v dosahu až 7 metrů. Nově je v nabídce i menší varianta VROOM s délkou hadice 5,5 metru.
 
V kuchyni určitě oceníte lopatku Drawer Vac, na kterou stačí namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen. A kdyby nečistoty spadly na zem, poradí si s nimi štěrbinová zásuvka Magic Sweep, kterou je možné dodat i v odolném a elegantním nerezovém provedení – přesně v duchu značky Husky.

 
Na chytré příslušenství včetně hadic se vztahuje nadstandardní záruka v délce 5 let.
 
Výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky je společnost Newag s.r.o., která působí na našem trhu již 20 let prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně a Hradci Králové. Proškolený tým je připravený pomoci Vám s výběrem toho nejlepšího centrálního vysavače pro Váš dům.
 
 

Novoroční akce: Husky o více než dva a půl tisíce korun levněji

Centrální vysavač Cyklon CYK-165I-EU-H s doživotní zárukou a samočisticím antibakteriálním filtrem SILPURE + kvalitní sada příslušenství s hadicí 9,1m s vypínačem v rukojeti. Celokovové tělo vysavače s výkonným průmyslovým motorem a samočisticím antibakteriálním filtrem SILPURE.
To vše je nyní v akci k dostání za zvýhodněnou cenu 17 995 Kč bez DPH, což oproti původní ceně 20 690 znamená úsporu 2695 Kč.

 

 

Autor: Komerční sdělení