fbpx

Centrálek a Garagevac: Centrální vysavače za cenu příručního0

Pošlete svůj příruční vysavač do propadliště dějin. Od 4 995 Kč bez DPH si můžete dopřát výhody centrálního vysávání.

Za tuto cenu získá zákazník malý centrální vysavač Centrálek s motorem o skvělém výkonu 398 airwattů.  Tělo vysavače je vyrobeno z elegantního a velmi odolného plastu. O filtraci vysávaného vzduchu se starají filtrační sáčky o objemu 3,7 litru, tedy asi s dvojnásobným objemem oproti příručním vysavačům.

„Centrální vysavač Centrálek je k dostání za cenu od 4 995 Kč bez DPH, Garagevac pak za 6 666 Kč bez DPH.“

Pevné umístění jednotky zaručuje maximální pohodlí při úklidu, žádné tahání nemotorného přístroje po domě. Uživatel manipuluje pouze s pružnou hadicí, jejíž délka se dá upravovat v rozmezí 2,5–12 metrů.

Při vysávání s centrálním vysavačem Centrálek manipulujete pouze s pružnou hadicí o délce 2,5–12 metrů
Při vysávání s centrálním vysavačem Centrálek manipulujete pouze s pružnou hadicí o délce 2,5–12 metrů

Centrálek: Žádné kompromisy a instalace do 10 minut

Přitom instalaci tohoto kompaktního pomocníka zvládne snad každý. Model H se přichytí na stěnu jednoduše suchým zipem nebo pomocí čtyř šroubů, které se předvrtají podle přiložené šablony.

Model F je možné zapustit do sádrokartonové příčky, boku skříně, či schodu, takže výsledný estetický dojem je dokonalý. Díky hloubce pouhých 10 cm se tento vysavač vejde opravdu všude. Centrálek je dokonce možné napojit na trubní rozvod se štěrbinovou zásuvkou. Stejně snadno se instaluje i další malý vysavač Garagevac.

Vysavač Garagevac se stejně jako Centrálek velmi snadno instaluje
Vysavač Garagevac se stejně jako Centrálek velmi snadno instaluje

Garagevac nejen pro garáž

Ten je určen pro úklid garáže, chaty, či bytu. Zaujme povedeným designem a především bohatým příslušenstvím v ceně, které se dá uložit do horní zaoblené části těla vysavače. Garagevac rovněž využívá pružnou hadici, na kterou se dá nasadit teleskopická tyč pro snazší úklid. Podlahovou hubici o šířce 24,5 cm lze nahradit štětinovým kartáčem nebo řadou menších hubic. Do těžko přístupných míst například na palubní desce auta se dostane pružná dlouhá hadice.

Garagevac také využívá pružnou hadici, na kterou lze nasadit teleskopickou tyč pro snazší úklid
Garagevac také využívá pružnou hadici, na kterou lze nasadit teleskopickou tyč pro snazší úklid

Garagevac: Prodloužená záruka zdarma

V rámci vánoční akce je nyní Garagevac v bílé barvě k dostání za 6 666 Kč bez DPH s prodlouženou zárukou na 6 let zdarma.

Centrálek, Garagevac, centrální vysavače Husky, Duovac, Disan a certifikované shozy na prádlo Artox dodává společnost Newag s. r. o., která působí na trhu již téměř 19 let.

Více informací na www.centralek.czwww.garagevac.cz

Autor: Komerční sdělení