fbpx

Bydlete zdravěji s centrálními vysavači Husky0

V našich domácnostech na nás číhá všudypřítomný prach, alergeny, roztoče a často i plíseň. Bohužel klasické vysavače tyto dráždivé částice spíše jen mohutně víří. Není ale třeba zoufat, řešením je pořízení centrálního vysavače Husky s doživotní zárukou.

Centrální vysavače jsou známé vysokým uživatelským komfortem, dokonalou filtrací vzduchu a eliminací víření prachu a alergenů v našich domácnostech. Centrální vysavače Husky k těmto výhodám přidávají ještě jednu zásadní: unikátní doživotní záruku na celý vysavač. Ten po přefiltrování odvádí veškerý nasátý vzduch mimo objekt, do interiéru se nevrací ani sebemenší smítko prachu, především ale nedochází k víření ještě nevysátých nečistot.

Dokonalá čistota prostředí

Centrální vysavače Husky obsahují vysoce účinný filtrační systém s podporou cyklónového proudění v odpadní nádobě – jedním z nejdokonalejších filtračních principů: Poradí si s prachem, alergeny, plísněmi i vlhkostí. Zachytí nečistoty o velikosti již od 0,1 mikronu s účinností 98 %, přičemž i zbylá dvě procenta nepatrných nečistot jsou odvedena výfukem pryč.


Vysavač ústí do elegantních zásuvek. Foto: Newag.cz

S místnostmi je pevně instalovaná vysavačová jednotka propojena trubním rozvodem, který ústí do elegantních vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit lehkou hadici a úklid může začít. Při úklidu nemusíme vozit přístroje po bytě, žádné narážení do nábytku, schodů či prahů se nekoná.

Doživotní záruka

O pohon centrálních vysavačů Husky se starají silné průmyslové motory, které překonávají své konkurenty výkonem i tichostí chodu. Většina modelů využívá BYPASS technologii nezávislého chlazení, takže nedojde k přehřátí sací jednotky ani při dlouhodobé zátěži. Co je ale pro zákazníky nejdůležitější: Na centrální vysavače Husky s BYPASS technologií je poskytována unikátní doživotní záruka, která se vztahuje na celý vysavač. Tato garance jasně diferencuje centrální vysavače Husky od konkurenčních výrobků, které obvykle spoléhají jen na zákonnou dvouletou záruku. Přitom tato unikátní garance není vykoupena vyšší cenou – celý systém, včetně rozvodů pořídíme do běžně velkého rodinného domu za cenu kolem třiceti tisíc korun. Centrální vysavače Husky jsou rovněž jako jedny z mála výrobků uzpůsobeny i pro mokré sání a to bez nutnosti přiřazení externích separátorů. Úklid už tak nemůže být snazší.


Centrální vysavač Husky Flex s pětiletou zárukou a Husky Cyklon s doživotní zárukou. Foto: Newag.cz

Chytré příslušenství usnadní úklid

Kromě perfektní účinnosti a mimořádné garance je velkou devizou centrálních vysavačů Husky i jejich bohaté příslušenství, které dokáže maximálně zpříjemnit i tak neoblíbenou činnost, jakou je právě vysávání. Skvělým pomocníkem jsou hadice skryté ve zdi. Ty se vytahují jen v potřebné délce, po dokončení úklidu odjistíme pojistku a hadice se podtlakem skryje zpět v trubním rozvodu. Odpadá tedy nutnost jejího skladování.

Neodmyslitelnou součástí systému centrálního vysávání Husky je lopatka Drawer Vac, která je umístěná pod pracovní deskou kuchyňské linky. Stačí na ni namést drobky, zaklapnout a o úklid se už postará sací jednotka.
Lopatku skvěle doplňuje i štěrbinová zásuvku Vac Pan v elegantním nerezovém provedení, která se uplatní například i v předsíni.


Lopatka Drawe Vac usnadní úklid v kuchyni. Foto: Newag.cz

Akční ceny

Každodenní drobné karamboly vyřeší VROOM – 7 metrů dlouhá hadice pro úklid suchých nečistot, která je skryta v kompaktním boxu například v kuchyňské lince, šatní skříní nebo na speciálním stěnovém či stropním držáku například v garáži. Díky tomu je vždy po ruce a během 3 vteřin si poradí s rozbitou sklenicí či rozsypanou moukou. VROOM je nyní dodáván ke každé jednotce Husky za akční cenu 2990 Kč, tedy se zvýhodněním více než 50 %. Za akční cenu od 1800 Kč je k centrálním vysavačům Husky Cyklon dodávána i sada příslušenství Premium. V duchu značky Husky je i na příslušenství poskytovaná vysoce nadstandardní záruka 5 let.

Shozy na prádlo Artox – elegance a praktičnost

Při realizaci centrálního vysavače je dobré myslet i na shoz na prádlo – tento praktický doplněk se těší rostoucí oblibě i u nás. Shozy Artox jsou jediným certifikovaným systémem shozů v ČR, takže pouze s nimi má klient zaručeno bezproblémové kolaudační řízení.


Shoz na prádlo si můžete zařídit zároveň s centrálním vysavačem. Foto: Newag.cz  

Kostru shozu tvoří nerezová šachta, do které se vhazuje prádlo přes elegantní dvířka. Novinkou je systém pojistek dvířek Quick Touch, který eliminoval vystouplé úchytky, takže výsledný estetický efekt je naprosto dokonalý, především v kombinaci se „Ztracenými dvířky“, která zcela splynou se stěnou, kde jsou umístěna.

Centrální vysavače Husky, Duovac, Centrálek, GarageVac a shozy na prádlo Artox dodává společnost Newag s.r.o. působící na trhu již 19 let.
Více informací na www.husky.cz

Autor: Komerční sdělení