Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Výhody novostaveb a kouzlo starých bytů

Pronájem bytu je velmi oblíbeným způsobem jak si sehnat bydlení podle vlastních představ a nemuset jednorázově vynaložit velké množství financí. Díky stále se rozrůstající bytové zástavbě je možné sehnat pronájem v moderní novostavbě, kde máte výhodu prvního majitele. V mnoha případech máte dokonce možnost podílet se i na výběru zařízení.

20. 06. 2017 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Jak najít pronájem pěkného bytu v Praze a Brně?

Například je možné zvolit si barvu kuchyňské linky, či obkladů do koupelny. Většinou jsou byty v novostavbách vybavovány standardně. V mnoha koupelnách najdete bílo-hnědou barevnou kombinaci, která je v poslední době velmi moderní. Stěny bývají vymalovány jednoduše bíle. Nájemníci si pak většinou sami, po dohodě s majitelem mohou vybrat, jak by chtěli jednotlivé pokoje vymalovat.

Nevýhodou však je, že nikdy nemáte jisté, na jakou dobu budete mít byt k dispozici. Někomu by tato nejistota mohla zásadně vadit, a proto by radši upřednostnili koupi vlastního bytu. Přesto je ale o byty k pronájmu velký zájem a to v rámci celé republiky. Budete-li hledat bydlení v Brně, budete možná nemile překvapeni cenami bytů. Mnohdy jsou zde byty výrazně dražší než ve zbytku republiky. Na druhou stranu je možné najít zde byty zcela nové i po rekonstrukci v původní historické zástavbě. Zejména tyto byty mají své osobité kouzlo, které pochopíte v momentě, kdy je poprvé navštívíte. Parkety, vysoká okna a vysoké stropy jsou jedinečnou kombinací. Stačí jen interiér vhodně vybavit a můžete vytvořit jedinečný romantický domov nebo mu dát ráz podle vlastních představ. Pronájem bytu Brnoje ideální šancí pro každého, kdo potřebuje najít bydlení. Je-li vám Brno malé, pak se můžete podívat také na nabídku pronájem bytu Praha.

V obou městech si však dejte pozor na lokalitu, ve které se byt nachází. Mnohdy je podezřele nízká cena ukazatelem, že daná lokalita je například hůře dopravně dostupná. Pokud už nějakou dobu v Praze bydlíte a jste zde spokojeni a rádi byste vlastní bydlení, pak se podívejte na tento odkaz www.eurobydleni.cz/byty/praha/prodej/, kde si určitě z obrovské nabídky bytů k prodeji snadno vyberete. 

 

Související články

Tagy: Bydlení

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
FAKRO CZECH s.r.o.

Jsme pobočka nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem střešních…

<!-- -->
Regulus spol. s r.o. - Rekuperace a větrání

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!