fbpx

5 úžasných novinek u klimatizací do bytu0

Uvažujete o koupi klimatizace? Možná ani nevíte, jak všestranné dnešní modely jsou. Ukážeme vám 5 inovativních technologií klimatizací Samsung, které vás nadchnou svojí praktičností.

1. Virus Doctor a Easy filter – nekompromisní k nečistotám i bacilům

Klimatizace Samsung fungují jako efektivní čističky vzduchu. Při nasátí vzduchu přes Easy filter se zachytí všechen prach, pyl a další nečistoty. Tím ale proces čištění nekončí. Pak totiž přichází na řadu nekompromisní Virus Doctor, který se postará o všechny škodliviny. Ničí bakterie, viry, plísně, alergeny i zhoubné radikály a ven vypouští jen čistou páru. Při testování se například ukázalo, že zvládne účinně odstranit více než 99 % virů chřipky.

2. Smart Wi-fi – snadné ovládání klimatizace odkudkoli

Nová technologie Smart Wi-fi vám umožní ovládat klimatizaci odkudkoli prostřednictvím jednoduché aplikace. Stačí jen mít přístup k Wi-Fi. Klimatizaci tak snadno zapnete třeba poslední den na dovolené v cizině, nebo když na ni před odjezdem zapomenete, můžete ji pohodlně vypnout po příjezdu na hotel.

Funkci Smart Wi-fi ale oceníte i během všedních dní. Chvilku před tím, než skončíte v práci, si nastavíte požadovanou teplotu, a už se nikdy se nebudete vracet do dusného horka. Doma vás budou čekat jen příjemně provzdušněné místnosti s optimální teplotou vzduchu.

 

3. Digital Invertor – už žádné teplotní výkyvy

Digital Invertor udržuje ideální teplotu, aniž by se neustále vypínal a zapínal kompresor klimatizace. Automaticky přizpůsobí svůj výkon teplotě v místnosti, a podle ní reguluje chlazení. Nedochází tak k velkému kolísání, jako u běžných klimatizací, kdy se po dosažení požadované teploty přístroj vypne a zapne se až při určitých stupních. Kdo to zažil, ví, že jsou takové výkyvy mnohdy dost nepříjemné. S Digital Invertorem tento problém úplně mizí.

4. Smart Saver – ušetří až 31 % nákladů na elektřinu

Technologie Smart Saver zajistí, že domácí klimatizace poběží jen nejkratší možnou dobu, která je nutná k ochlazení místnosti. Díky tomu ušetříte téměř třetinu peněz, které byste jinak vydali za elektřinu. Nemusíte klimatizaci věčně vypínat a zase zapínat, Smart Saver se o vše postará.

5. Good sleep II – ukolébá ke spánku a citlivě probudí do nového dne

Často se lidé bojí, že je klimatizace bude rušit při spánku, a proto ji na noc vypínají. Klimatizace Samsung mají ale speciální funkci Good sleep II, která zajistí dokonalý komfort i během noci. V době, kdy uléháte do postele, sníží klimatizace svůj výkon, aby se vám lépe usínalo, a při probouzení vás bude příjemně ovívat jemné proudění vzduchu, takže se budete cítit krásně odpočatí.

Pokud vás zaujaly nové technologie klimatizací Samsung a chcete se o nich dozvědět více, podívejte se na stránky společnosti Czechklima.cz.

 

Autor: Komerční sdělení