fbpx

Rádio do sprchy: Baterky nepotřebujete, stačí tekoucí voda!0

VIDEO! Podívejte se na rádio do sprchy, které hraje díky tekoucí vodě! Odteď už nepotřebujete baterky, stačí jen vodní rádio našroubovat pod kohoutek a sprchování za zvuků hudby vaší oblíbené stanice může začít!

Tak s touto vychytávkou si už nikdy nebudete ve sprše zpívat sami. Představujeme vám rádio, které vám bude hrát po celou dobu vašeho sprchování. Jde totiž o přístroj poháněný tekoucí vodou!

Reklama

„Rádio do sprchy je poháněné vodními mikroturbínami.“

Rádio na „vodní pohon“ je unikátní zařízení, k němuž zkrátka nepotřebujete baterky. Využívá totiž systému vodních mikroturbín, které pohání generátor na výrobu elektřiny. Když zapnete sprchu, rádio se rozezní a vy si můžete vychutnat tu pravou koupelnovou hudební atmosféru.

Rádio na vodu vám zahraje i bez baterek
Rádio na vodu vám zahraje i bez baterek. Zdroj: http://www.gizoo.co.uk

Zařízení je dokonce tak chytré, že pokud si chcete doposlechnout písničku, přestože jste mezitím sprchu vypnuli, dokáže ještě chvíli hrát. Rádio je totiž vybavené dobíjecími baterkami, díky nimž je schopné i po vypnutí vody ještě nějakou chvíli fungovat. Rádio do sprchy si pamatuje stanici, kterou jste měli naladěnou při posledním sprchování a samozřejmostí je i možnost nastavení hlasitosti.

Podívejte se, jak instalovat vodní rádio

 

A jak se tohle speciální rádio instaluje? Postup je úplně jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Stačí odšroubovat sprchovou hadici od kohoutku, ke kohoutku přišroubovat rádio a do něj pak našroubovat samotnou hadici, aby skrz něj mohla téct voda. Ve chvíli kdy vodu pustíte, může sprchování za zvuků hudby začít!

Pokud si tedy ve sprše rádi poslechnete rádio a navíc neradi myslíte na pravidelné doplňování baterek, je „vodní rádio“ jako dělané pro vás. Kromě toho navíc uděláte vstřícný krok k životnímu prostředí, které nebudete zatěžovat dalšími kusy vybitých baterií.

Autor: Redakce Nazeleno.cz