Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Příjemné bydlení v Praze za dostupné ceny

Koupě bytu v novostavbě je často velmi důležitým rozhodnutím na celý život, a to rozhodně nelze podceňovat. Váš nový byt by měl být pohodlný a s dobře navrženým interiérem, v lokalitě by měla být dostupná zeleň. Velmi důležitá je i kvalitní dopravní dostupnost. Všechna tato kritéria splňuje obytný komplex Čakovický park. Nabídne kvalitní bydlení, navíc za dostupnou cenu.

29. 07. 2013 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Komplex Čakovický park tvoří sedm menších bytových domů s kvalitní architekturou, které nabídnou celkem 270 bytů nejrůznějších velikostí a dispozic. Hlavní výhodou komplexu je jeho poloha. Sousedí totiž s Čakovickým zámkem a jeho anglickým parkem. Čakovický park je ideální bydlení pro rodiny s dětmi.

Kvalita bydlení je především záležitost pozorného výběru lokality. Právě na okolním prostředí totiž nejvíce záleží, jak se budou obyvatelé v domě spokojeni. Autoři projektu Čakovický park tohle nepodcenili. Čakovice jsou příjemné místo na severu Prahy. Jde o bývalé městečko, nyní městkou část připojenou k hlavnímu městu. Klidné sousedství zde nabízí pestrou škálu obchodů a občanských služeb. Díky zámku a přilehlému anglickému parku Čakovický park nabídne kvalitní byty v Praze s přidanou hodnotou v podobě čistého životního prostředí.

 

Bytové domy s lidským rozměrem

Komplex Čakovický park tvoří sedm menších bytových domů s kvalitní architekturou, které nabídnou celkem 270 bytů nejrůznějších velikostí a dispozic. Hlavní výhodou komplexu je ale jeho poloha. Sousedí totiž s Čakovickým zámkem a jeho anglickým parkem. Projekt je navržen tak, aby s parkem nejen sousedil, ale svou dispozicí jej dobře doplňoval. Prakticky je proto možné s trochou nadsázky říci, že obyvatelé komplexu budou bydlet přímo v zámeckém parku.

Komfortní bydlení s promyšleným designem

Autoři projektu kladou důraz na moderní trendy a použili osvědčené stavební materiály. Na návrhu bytů a jejich dispozic se podílí zkušení designéři. Výsledkem jsou moderní, světlé a prostorné byty s dostatkem úložných prostor.

Pokud by vám ale základní dispozice bytu nevyhovovala, je možné ji jednoduše změnit. Byty je totiž možné na přání upravovat. Změnit během výstavby můžete jak vybavení, tak právě i dispozice, což zatím není na českém realitním trhu příliš obvyklé. Na možnosti a rozsah klientských změn vás upozorní prodejci.

Ideální pro rodiny s dětmi

Díky své poloze je lokalita Čakovický park velmi vhodná pro děti. Nenajdete zde rušné ulice s velkým provozem automobilů, domy jsou citlivě zasazeny v zeleni. Obytné bloky přímo přiléhají k zahradě parku, v níž najdete mnoho stezek mezi jezírky a romantickými zákoutími. Právě zde si vaše děti jistě najdou ideální místo na hraní.

 

Velkou výhodou Čakovic je také bohatá občanská vybavenost. Pro děti zde funguje mnoho zájmových kroužků, přímou součástí komplexu Čakovický park je také školka pro více než sto dětí. Mnoho možností pro rekreační vyžití a trávení volného času zde samozřejmě najdou i dospělí.

Co mimo jiné najdete v bezprostředním okolí Čakovického parku:

  • Dvě mateřské školy
  • Základní školu a ZUŠ
  • Gymnázium
  • Hypermarkety Globus a Lidl
  • Sportovně relaxační centrum
  • Welness centrum
  • Venkovní koupaliště
  • Aquapark, zimní stadion, tenisové a badmintonové kurty
  • Zdravotní střediska a lékárny

Více informací o obytném komplexu Čakovický park najdete na www.cakovickypark.cz.

Tagy: Bydlení

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

FAKRO CZECH s.r.o.

Jsme pobočka nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem střešních…

<!-- -->
Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.…

<!-- -->
Regulus spol. s r.o. - Rekuperace a větrání

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!