fbpx

Centrální vysavače Husky: Kvalita, spolehlivost, tradice0

Vysáváte neradi, protože se vám nechce vyndávat těžký vysavač a poslouchat jeho nepříjemný hluk? Prach a nečistoty je ale čas od času potřeba odstranit. Centrální vysavače Husky zaručují bezprašný úklid, ticho při vysávání a navíc se snadno ovládají. Jaké jsou další výhody centrálních vysavačů Husky?

Centrální vysavače Husky jsou na českém trhu známé již více než patnáct let a spokojeně je při úklidu používá přes 25 tisíc domácností. Největšími přednostmi centrálních vysavačů je především bezprašný úklid, protože veškerý vysávaný vzduch odchází mimo uklízené prostory do centrální jednotky, kde po přefiltrování opouští dům. Další výhodou je snadná manipulace s lehkou devítimetrovou hadicí, která z jednoho místa může obsáhnout i celé patro včetně schodiště, a ticho při vysávání – vysavačová jednotka je umístěná ve sklepě, garáži, nebo jiné nebytové místnosti.

„Centrální vysavače Husky pro rodinné domy jsou tiché, výkonné a nikdy nevíří prach.“

U centrálních vysavačů Husky nemusíme dokládat kvalitu filtrů, z principu funkce jsou nejhygieničtějším pomocníkem při likvidaci prachu v domácnosti. Pro dosažení nejvyšší kvality používá výrobce kvalitní a hodnotné kovové materiály, jako jsou nerez, ocel a hliník, které nestárnou a dobře odvádějí teplo vznikající při vysávání.


Centrální vysavače Husky jsou výkonné, tiché a nikdy nevíří prach, protože jejich agregát (viz obrázek) je umístěn mimo obytný prostor. Zdroj: www.centralni-vysavace-husky.cz

Jaké jsou výhody centrálních vysavačů Husky?

Vysoký výkon:  základním stavebním kamenem každého centrálního vysavače by měl být hlavně motor. U centrálních vysavačů Husky je na kvalitu motorů kladen velký důraz, proto jsou využívány pouze tzv. bypass motory, které se chladí vzduchem z místnosti, ve které jsou umístěny a v žádném případě ne nasávaným vzduchem, jako je tomu u většiny „levných“ domácích spotřebičů.

Motor bez problémů zvládne i několik hodin běhu s uzavřeným sáním, protože chlazení motoru je nezávislé. Tato vlastnost mu dává pečeť průmyslové kvality a garanci dlouhé životnosti. Možnost vysávání vody, která k průmyslové kvalitě neodmyslitelně patří, je u těch nejšpičkovějších modelů označených Wet&Dry a H2O samozřejmostí.


Centrální vysavače Husky pro rodinné domy jsou velmi výkonné. Ceny od 9 990 Kč bez DPH za jednotku včetně příslušenství. Zdroj: www.centralni-vysavace-husky.cz

Hygiena: centrální vysavačová jednotka je vždy umístěná mimo obytné prostory a setkáte se s ní, jen když je potřeba vyprázdnit prachový kanystr. Četnost vynášení nádoby s prachem je daná její velikostí a u Husky je díky velikosti nádob kolem třiceti litrů snížená četnost čištění na minimum. Navíc je zde výjimečná možnost vkládání plastových pytlů „Clean hands“ pro bezkontaktní manipulaci s prachem.

Design: to co uvidíte pokaždé při úklidu jsou ale vysavačové zásuvky, které jsou u Husky vyráběné ve spolupráci s firmou ABB a designem, kvalitou a kompatibilitou s jinými spínači v domě, odpovídají náročným potřebám trhu.

Úplnou novinkou jsou vysavačové zásuvky Abb Time Arbo® s dřevěnými rámečky v dekorech dřeva třešeň, přírodní buk, olše a mahagon. Chytré doplňky – základním doplňkem centrálních vysavačů je štěrbinová zásuvka (automatická lopatka na smetí), která zrychluje úklid hlavně v kuchyni, zádveří a všude tam, kde je zvýšená produkce nečistot.


Štěrbinová zásuvka urychluje předvším úklid v kuchyni. Zdroj: www.centralni-vysavace-husky.cz

Většina kuchyňských spotřebičů je dnes vyráběná v nerezovém provedení, museli jsme tomuto trendu přizpůsobit i štěrbinové zásuvky, které nyní nabízíme v celonerezovém provedení pod označením Magic sweep. Mají hned několik výhod: jsou odolné na mechanické opotřebení, jsou spolehlivější, mají lepší design, snadněji se ovládají a stojí jen 1 990 Kč bez DPH!

Více na www.centralni-vysavace-husky.cz

Autor: Komerční sdělení