Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Odjinud: Vyhrajte víkend na luxusní horské chatě!

Trávíte volný čas rádi v přírodě? Chtěli byste si užít víkend v soukromí luxusní horské chaty? Soutěžte s magazínem Svět bydlení a vyhrajte víkend na horské chatě v Beskydech!

04. 02. 2010 | Svět bydlení

Ve zkratce:

Svět bydlení pro vás připravil novou soutěž. Po čase se opět nabízí "zážitková" výhra v podobě víkendu, který výherce stráví v soukromí luxusní horské chaty. Vítěz s sebou může vzít partnera, rodinu nebo partu přátel, protože víkend v horské chatě je určen pro až 12 osob.

Svět bydlení pro vás připravil novou soutěž. Po čase se opět nabízí "zážitková" výhra v podobě víkendu, který výherce stráví v soukromí luxusní horské chaty. Vítěz s sebou může vzít partnera, rodinu nebo partu přátel, protože víkend v horské chatě je určen pro až 12 osob.

Soutěžte o víkend v luxusní horské chatě!

Atraktivní výhru v podobě víkendu na horské chatě v Beskydech do soutěže magazínu Svět bydlení věnuje e-shop s nábytkem Nábytek Jeko, který se specializuje na výrobu a prodej nábytku z masivního dřeva. Soutěžní otázka proto logicky směřuje na jeho sortiment.

Ten, kdo vypátrá a správně napíše, které dětské hřiště z nabídky Nábytku Jeko je úplně nejvyšší, bude zařazen do losování o víkend na horské chatě! Více o soutěži časopisu Svět bydlení čtěte zde.

Tagy: Bio, Volný čas, Bydlení, Domácnost

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!