Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Bio

Žít zdravě a šetrně k přírodě, to znamená využívat potenciál všech bioproduktů, služeb souvisejících se zdravým životním stylem. Biokvalita zasáhla prakticky do všech oblastí života. Záleží jen na nás, kolik z toho, co styl BIO nabízí, využijeme. Ať už se vydáme na nákup biopotravin některé z českých či zahraničních biofarem , zatoužíme po přírodní kosmetice, podpoříme zdraví některým alternativním léčivem či doplníme šatník modelem z biobavlny, přiblížíme se každým takovým počinem celkovému bio stylu. Navíc máme možnost zapojit se do systému Fairtrade, která navíc omezuje produkci v nemorálních pracovních podmínkách. Vyplatí se to? To už je na rozhodnutí každého z nás. I odborníci se přou, zdali jsou biopotraviny zdravější.

Nejběžnějším biovýrobkem v našich domácnostech jsou bezesporu biopotraviny. S biopotravinami se setkáváme ve specializovaných prodejnách, v bohaté síti obchodních domů a samozřejmě v nabídce internetových obchodů. Stejně tak přírodní léčiva a biokosmetika získaly pevné místo v našem povědomí a staly se tak alternativou čistě chemických preparátů (jakkoli rozdíl může být mnohdy pouze marketingový). Každá lékárna i prodejna drogérie rozšířila sortiment o bioprodukty. Nazeleno ovšem nechce pouzě slepě adorovat vše, co má zelené lístky na obalu, budeme vám přinášet informace, ať už je jejich vyznění jakékoliv.

Mnozí z nás touží žít zdravě, dbají o zdravou výživu a využívají služeb moderních fitness a wellness studií. Poradit s nadváhou si necháváme v dietologických poradnách. V rámci aktivního odpočinku navštěvujeme nejrůznější sportoviště, lekce východních bojových umění či tance. Zdravý životní styl však v posledních letech rozšířily také bioslužby – stravovat se v biorestauracích, nechat si upravit účes v biokadeřnictví nebo strávit dovolenou v ekologicky šetrném hotelu, to vše patří do konkrétního životního stylu. Vzhledem k dostupnosti informací o zdravém životním stylu bude naším cílem především monitorovat rozvíjející se bioslužby a sledovat jejich kvalitu s přihlédnutím k tomu, co nabízejí poskytovatelé obdobných služeb v zahraničí.

více informací

Partneři sekce

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!