Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Bazénová chemie pro perfektní stav vody v bazénu

Udržet vodu v bazénu v perfektním stavu je navýsost důležité, obzvlášť pokud v ní tráví čas děti. Máte-li tedy na zahradě bazén, je nutné pořídit spolehlivou bazénovou chemii…

28. 04. 2015 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: V oblasti bazénové chemie máte na výběr hned z několika kategorií. Např. chemie na bázi aktivního chloru je velice účinná při dezinfekci vody, navíc se můžete rozhodnout mezi různými přípravky a tabletami.

Udržet vodu v bazénu v perfektním stavu je navýsost důležité, obzvlášť pokud v ní tráví čas děti. Máte-li tedy na zahradě bazén, je nutné pořídit spolehlivou bazénovou chemii…

Bazénová chemie: z jakých přípravků vybírat?

V oblasti bazénové chemie máte na výběr hned z několika kategorií. Např. chemie na bázi aktivního chloru je velice účinná při dezinfekci vody, navíc se můžete rozhodnout mezi různými přípravky a tabletami – viz přehled chlorové chemie. Pro děti a osoby citlivé na zvýšený obsah chloru však tato varianta není nejvhodnějším řešením. Naštěstí existuje rovněž bezchlorová chemie, která obsahuje aktivní kyslík a je rovněž velmi účinná.

Dále máte k dispozici kombinovanou chemii. I v této oblasti naleznete spoustu efektivních přípravků, které jsou zárukou kvality vody v bazénu. Doporučit vám kupříkladu můžeme špičkové Kombi tablety Maxi, jež vodu nejen dezinfikují, ale také zajišťují vločkování nečistot při zakalené vody a likvidaci řas. Z výše uvedeného je jasně patrné, že v současné době si můžete v oblasti bazénové chemie pořídit řadu velice účinných přípravků, které umožňují koupání v bazénu bez zdravotních rizik.

Přípravky pro regulaci pH a tvrdosti vody

pH vody v bazénu by se mělo pohybovat v rozmezí 6,8 a 7,4 (max. 7,6). Tyto hodnoty byste měli sledovat pH testery, neboť mimo tento rozsah je voda příliš kyselá, anebo naopak zásaditá. Případným řešením jsou přípravky pro zvýšení, případně snížení pH. A samozřejmě je vhodné používat rovněž stabilizátory tvrdosti vody. Pak nebudete mít problémy s usazeninami a zákaly. Kde si všechny uvedené přípravky bazénové chemie pořídit? Zkuste nákup v e-shopu Probazen.com.

Související články

Tagy: Bydlení

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. na českém trhu vyrábí a prodává izolační materiály…

<!-- -->
CEMEX

CEMEX je předním výrobcem betonu, který se vyznačuje svoji inovativností a důrazem na ekologičnost svých…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!