Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Začněte nový rok s úsporami

26. 01. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Zima ještě zdaleka neskončila a čeká nás ještě mnoho chladných dní a účtů za vytápění, které mohou nepříjemně překvapit. I tak však existuje způsob jak náklady na vytápění snížit chytrou investicí do zateplení domu.

Na základě propočtů o míře úspory tepla se jako velmi efektivní řešení ukázalo být zateplení stropu nebo střechy, kterými může běžně unikat až 30 % tepla. Vysokou oblibu si získává foukaná minerální izolace MAGMARELAX®. Tento vysoce kvalitní a prověřený způsob zateplení je výhodný zejména díky rychlé aplikaci, která se dá realizovat během 3 – 5 hodin a díky tomu dokáže pomoci s úsporami za vytápění doslova okamžitě. Dalším kladem MAGMARELAXU® je snadnost aplikace - před samotným izolováním není ani třeba vystěhovávat prostor či výrazněji narušovat chod domácnosti. MAGMARELAX® je možné aplikovat na volné otevřené plochy či nafoukáním do skulin a otvorů. Velkou výhodou této izolace je její nehořlavost a odolnost proti plísním a vlhkosti, což se příznivě odráží na její životnosti. Foukaná technologie zaručí, že se izolační materiál dostane opravdu všude a dokáže vyplnit každou skulinku.

Pro zákazníky je vedle kvality, tepelné propustnosti či zdravotní nezávadnosti důležitá také cena a návratnost investice. Ing. Radim Vaněk, jednatel společnosti IP Izolace Polná, výhradního dodavatele foukané minerální izolace MAGMARELAX®, k tomu říká: „Izolací stropu či střechy zabráníme až 30 % úniku tepla z budovy. Pokud se na to podíváme z finanční stránky je možno dosáhnout značných úspor a investice od 30 do 60 tisíc korun se nám navrátí během následujících 4 až 6 let.“

Společnost IP Izolace Polná připravila zájemcům o zateplení webové stránky www.dotaceprodum.cz. Protože ty mohou pomoci při plánování úspor energií a též obsahují informace o dotačním programu Zelená úsporám. Na tomto webu je zdarma k dispozici kalkulačka dotací ENERGYRELAX, aplikace, která dokáže spočítat cenu zateplení, výši tepelné úspory a také zda dosáhneme na dotace programu „Zelená úsporám“. „Výpočet z kalkulačky je v tuto chvíli pouze orientační, není tedy oficiálním podkladem pro žádání dotací. Je ovšem velmi přesný a dobře poslouží k vytvoření představy o nákladovém zatížení zateplení domu,“ dodává Ing. Radim Vaněk.

Tagy: Energie, Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Střecha, Izolace, Vytápění, Ceny energií

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií