fbpx

Vánoční dárek na poslední chvíli? Skládací elektrokolo od 4freetime!0

Lámete si hlavu s tím, co dát vašim milým pod stromeček? Pravda, moc času už nezbývá. Darovat elektrokolo od 4freetime ale určitě stihnete.

Modelová řada elektrokol české značky 4freetime se rozšiřuje o nové celoodpružené skládací elektrokola řady PRAKTIK. Důležitou informací je, že všechny modely jsou skladem.

Reklama

Jaký model elektrokola vybrat?

Klasický model celoodpružené skládačky PRAKTIK je dostupný jak v bílé, tak ve stříbrné metalické variantě. Cena je 22 500 Kč.

Model PRAKTIK+ nabízí velmi pohodlné svezení na celoodpruženém stříbrném metalickém rámu, a přitom má tzv. nízký nástup, který ocení nejen senioři.

Model PRAKTIKBLUE je vyveden v nádherné modré metalické barvě a oproti standardnímu modelu PRAKTIK navíc nabízí LED ovládací panel, která vám umožní regulaci asistence motoru přímo z řidítek, a to vše za cenu 22 900 Kč.

PRAKTIK36 je osazen 36V motorem a baterií 36V/10Ah, která umožní prodloužený dojezd od 40 do 60 km. Navíc i zde na řidítkách naleznete LED ovládací panel. Kolo je v módní černé matné barvě. Cena tohoto modelu je 24 900 Kč.

Více informací nejen o těchto modelech elektrokol naleznete na webu www.4freetime.cz.

 

Autor: Jana Poncarová