Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Konečně exkluzivní vzhled pro standardní radiátory

18. 10. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Jako naprostou novinku představujeme nový design termostatických hlavic s upevněním na ventily M30x1.5, RAX-K. Tato hlavice je dostupná ve dvou provedeních: bílá RAL 9010 a chrom. Hlavice RAX-K nabízí regulaci teploty od 8 do 28 oC.

Nová designová termostatická hlavice RAX-K má stejný vzhled jako provedení RAX. Navíc však zahrnuje převlečnou matici pro montáž hlavice k ventilovému tělesu jiných výrobců než Danfoss, podobně jako termostatická hlavice Danfoss RAE-K.

Hlavice RAX-K je účinná a dekorativní

V září 2010 Danfoss představil novou termostatickou hlavici RAX-K, jako nedílnou součást Designové řady  X-tra collection. RAX-K je designová termostatická hlavice s kapalinovým čidlem, určená pro radiátory s moderním designem s připojením M30x1.5 mm. Termostatická hlavice má kompaktní a elegantní design. Lze ji použít se všemi ventily, které mají připojení M30x1.5 (např. Heimeier, Oventrop, Honeywell,  Siemens a dalších výrobců). RAX-K se dodává v chromovém nebo bílém provedení (RAL 9016).

Tato hlavice jistě potěší ty, kteří mají náročné požadavky na design interiérů koupelen a reprezentačních místností. Regulační rozsah 8 až 28°C je stejný, jako u ostatních hlavic designové řady  X-tra collection. RAX-K je nyní k dispozici všem odběratelům a zákazníkům ve všech velkoobchodních skladech po celé ČR. Termostatická hlavice RAX-K je vhodná jak pro radiátory s integrovaným ventilem, tak pro žebříková topná tělesa.

Hlavice RAX-K byla oceněna prestižním mezinárodním oceněním za průmyslový design IF Awards. Hladký povrch termostatické hlavice vypadá velmi dobře v koupelnách a na dekorativních radiátorech. Barevné provedení je dostupné pro většinu designových radiátorů a žebříkových otopných těles.

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Bydlení, Domácnost, Vytápění

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií