fbpx

Termostat s dotykovým displejem0

Značka DEVI patřící do skupiny Danfoss přichází na trh s novinkou v podobě inteligentního termostatu DEVIreg™ Touch, který je ovládán pomocí dotykového displeje. Tato dnes rychle se rozšiřující technologie ovládání zvyšuje významně uživatelský komfort termostatu. Nový DEVIreg™ Touch je stylovým výrobkem s podsvíceným dvoupalcovým dotykovým displejem, který se ovládá stejně snadno, jako současné chytré mobilní telefony. Za zmínku stojí, že termostat DEVIreg™ Touch byl navržen na základě potřeb a ohlasů zákazníků. Regulace vytápění je intuitivní, velmi přesná a efektivní, takže navíc termostat šetří uživateli energii a snižuje náklady.

Termostat DEVIreg™ Touch nabízí snadné a flexibilní nastavení času včetně programování, nejmodernější časovač třetí generace, optimalizuje zapínání a útlum vytápění, poskytuje svému uživateli informace o spotřebě energie za 7 nebo 30 dní, a má v sobě zabudovanou funkci „otevřené okno“ a tlačítko pro rychlý přístup ke speciálním funkcím – „Pryč“ nebo „Ochrana proti mrazu“.  Kombinací těchto „inteligentních“ funkcí je možné ušetřit až 12 % nákladů na energii. To vše v elegantním balení čistého minimalistického designu, který lehce zapadne do každého interiéru.

Reklama

Výrobce poskytuje na výrobek nadstandardní 5letou záruku. Navíc přišel se zajímavou podporou prodeje tím, že vytvořil unikátní virtuální verzi termostatu, kterou si lze stáhnout na Android Market nebo můžete navštívit přímo stránky výrobku DEVIreg™ Touch. Pomocí prakticky identického „termostatu“ se uživatel může přesvědčit jak je jeho uživatelské rozhraní jednoduché. Naučí se termostat mimo jiné i programovat a současně také instalovat. Nový dotykový termostat lze velmi snadno vyměnit za starý.

Další informace na www.devi.cz nebo navštivte touch.devi.cz

Více informací: Ing. Novotná Šárka, Manager Internal Sales & Marketing
E-mail: Sarka.Novotna@danfoss.com
Tel.: +420 283 014 224 | Mobile: +420 602 241 008 | Fax: +420 283 014 567
Danfoss, s.r.o.,Heating Solutions Division, V Parku 2316/12, 148 00 Praha 4, The Czech Republic, www.cz.danfoss.com

Autor: Redakce Nazeleno.cz