Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stavební systém Ecopex: Nyní můžete stavět a zároveň zateplovat!

17. 09. 2012 | Tisková zpráva


Firma Readymat s.r.o. uvede na český a slovenský trh v druhé polovině září nový stavební systém ECOPEX od rakouského výrobce cihel Pexider. Jedná se o moderní jednoduchý systém pro výstavbu a zateplení rodinných domů a objektů. 

ECOPEX představuje dokonale provedenou stěnu, u které je poprvé cihla přirozeným způsobem připojena k izolantu (polystyrenová izolace EPS) bez použití lepidel, pěn a zbytečného hmoždinkování. Při výstavbě ušetříte nejen materiál, ale také velké množství času. Odpadá také riziko výskytu tepelných mostů, které u klasického zateplení s hmoždinkami vznikají a z domova vám tak utíká drahocenné teplo. Pro stavbu zateplené zdi potřebujete pouze dva komponenty.

 

Prvním je cihla  ECOPEX - pálená cihla o síle 25 cm se speciálně tvarovanými T-drážkami pro přesné spojení s izolantem. Cihlu je možné zdít buď na lepidlo či pěnu nebo klasickým způsobem na maltu. Druhým komponentem je izolant  ECOPEX – velmi kvalitní polystyren EPS-F s vyšší pevností a jednoduchým zásuvným systémem, do kterého se jednoduše zasunou cihly s vybroušenými T-drážkami a pevně drží. Cihly se dají omítat klasickou vnitřní omítkou. Finální povrchová úprava fasády se provádí, jako u klasického zateplovacího systému, výztužnou tkaninou do lepidla a poté třeba strukturovanou fasádní omítkou.

Vzorky unikátního systému ECOPEX budou k dispozici v provozovně společnosti Readymat s.r.o. v Hodoníně nebo v síti vybraných obchodních partnerů.

Více informací naleznete na www.ecopex.cz nebo www.readymat.cz.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Stavební materiál

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií