Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Soutěž o zapůjčení elektrokola 4freetime na víkend zdarma!

20. 09. 2011 | Tisková zpráva


Odpovězte na jednoduché otázky a vyhrajte zapůjčení elektrokola značky 4FREETIME dle vlastního výběru na celý víkend zdarma! Vyzkoušejte si jízdu bez zbytečné námahy, ať městem, po zpevněných cestách nebo v terénu.

Jak se do soutěže o zapůjčení elektrokola zapojit?

Odpovězte na jednoduché otázky, vyplňte své kontaktní údaje a je to! Přejeme vám hodně štěstí!

Jaké elektrokolo si můžete půjčit?

Výběr je jen na vás! Zvolit si můžete například skládací elektrokolo 4FREETIME PRAKTIK, které má celoodpruženou konstrukci, je vybaveno diodovými svítidly, pneumatikami Kenda s reflexním potiskem a širokým pláštěm (20x2,125). Jízda na tomto modelu je nejen bezpečná, ale také velmi pohodlná.

Městské modely CITY a CITY2 jsou postaveny, jako jedny z mála elektrokol na trhu, na 28" kolech, motor je umístěn v předním kole a je vybaven konektorem pro rychlé odpojení (v případě defektu, nebo převozu kola v autě rychle odmontujete přední kolo i s motorem), řídícím panelem s možností volby několika módů přípomoci, veškerá kabeláž je vedena rámem až k řídící jednotce, která je umístěna společně s baterií na nosiči nad zadním kolem.

Jízda na těchto elektrokolech je velice příjemná i díky odpružené přední vidlici a odpružené sedlovce. Důraz je kladen i na detaily, například představec je nastavitelný bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí. Terénní elektrokolo MTB je vybaveno kompletní sadou Shimano Alivio včetně přesmýkače a přehazovačky, máte k tedy dispozici 24 převodů a kvalitní komponenty včetně mechanických kotoučových brzd Tektro a odpružené vidlici RST Gila.

Na digitálním ovládacím panelu si volíte variantu přípomoci, ale rovněž vás informuje o stavu baterie, rychlosti, ujetých kilometrech atd. Motor je umístěn v zadním kole a je také vybaven rozpojitelným konektorem. Elektrokola 4freetime jsou certifikována pro provoz na pozemních komunikacích, mají veškeré potřebné certifikáty a splňují normu EN15194.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií