fbpx

Šetřete již od základů – pěnové sklo Geocell0

Po dlouhé době lidé už konečně pochopili, co pro ně znamená pěnové sklo GEOCELL a jeho multifunkčnost. Po více než čtyřech letech, co se věnujeme problematice pěnového skla, je teprve v poslední době vidět odklon zákazníků od tradičního chápání pěnového skla.

Levnější a efektivnější základy domu

Pěnové sklo GEOCELL přináší do světa bydlení nový rozměr. Díky němu je možné postavit základy domu rychleji a snadněji. Přináší také nové vlastnosti, které pomůžou zajistit zdravější a spokojenější bydlení než například dosud nejvíce používaný polystyren. Pěnové sklo odbourává všechny jeho negativní vlastnosti.

Reklama

Tajemství úspěchu je skryté ve speciálním složení

Pěnové sklo GEOCELL je totiž vyrobeno ze stoprocentně recyklovatelného skla, a právě díky tomu má jedinečné vlastnosti. Pěnové sklo se skládá z malých uzavřených skleněných buněk, které drží pevně u sebe a tím vytváří super vlastnosti tohoto materiálu. Pěnové sklo se proto vyznačuje velkou nosností, nenasákavostí, odolností proti mrazu, nehořlavostí a navíc je maximálně odolné vůči vnějším materiálům.

Základy domu jsou jen začátek

Štěrk z pěnového skla je proto maximálně vhodný právě na vybudování základů domu. Ty oproti klasickým nemusí být tolik hluboké, takže ušetříte i za práci. Pěnové sklo GEOCELL lze ale použít i jinde – jako obsyp okolo bazénu, jímky, drenáž pod terasy, využití najde při i realizaci podzemních a inženýrských staveb, střešních systémů a hodí se také pro dopravní stavby.

Základní technické parametry pěnového skla GEOCELL:

  • snímatelné napětí v tlaku při nejnižším zhutnění 1,3:1 dosahuje hodnoty 275 kN/m2
  • součinitel tepelné vodivosti ve zhutněném stavu 0,08 W/mK, volný násyp dosahuje 0,06 W/mK
  • mrazuvzdorný dle EN1367-1
  • nehořlavý dle třídy A1
  • nenasákavý
  • sypná hmotnost 150 kg/m3
  • 100% zpětně recyklovatelný

CONDA s.r.o., Vám nabízí nejenom pěnové sklo GEOCELL, ale i bezplatné technické poradenství pro zakládání. Nevíte jak založit desku na pěnovém skle? Obraťte se na Nás. Zrealizujeme Vám základovou desku na pěnovém skle GEOCELL pod Váš dům na klíč.

Objevte nové možnosti, které pěnové sklo GEOCELL přináší. Více informací o tomto materiálu najdete na www.penove-sklo.net

CONDA s. r. o., Severní 233, 261 01 Příbram

Autor: Redakce Nazeleno.cz