Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Rychle postavit jde i kvalitní zděný dům

09. 11. 2011 | Tisková zpráva


Když hovoříme o rychlé výstavbě, řadě z nás se možná vybaví montovaná dřevostavba. Rychle postavený však můžete mít i kvalitní dům na bázi zděné stavby! Jak? Se stavebním systémem od firmy DENNERT Massivhaus jde vše „jako po másle“ a vy se tak můžete za krátký čas a bez starostí nastěhovat.

Spojení výhod montovaných staveb s přednostmi zděného domu

V systému DENNERT Massivhaus máte na výběr z montovaných nízkoenergetických rodinných domů na klíč v technologii „ICON“, nebo si můžete nechat postavit dům podle vašeho vlastního projektu v technologii „ALFA“.

Základem celé technologie je lehčený beton, který má oproti běžným stavbám velkou výhodu nejen v akumulačních vlastnostech, ale i v příjemném vnitřním klimatu, které usnadní život každému alergikovi. Masivní stavební technologie je při stavbě použita i na střešní podhledy, což přináší další akumulační i klimatické výhody (oproti běžnému dokončení podhledů, které jsou zpravidla ze sádrokartonových desek).

Montáž domu od DENNERT Massivhaus: Za 1–3 dny

Domy od společnosti DENNERT Massivhaus jsou při výrobě i během stavby neustále pečlivě kontrolovány tak, aby byla zaručena ta nejvyšší kvalita. Při stavbě je samozřejmostí vysoká přesnost a rychlost. Montáž domu „ICON“ je tak hotova za jediný den, dům „ALFA“ je realizován do tří dnů. Na domy je navíc poskytována absolutní záruka.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Stavba a rekonstrukce, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií