fbpx

Rychle postavit jde i kvalitní zděný dům0

Když hovoříme o rychlé výstavbě, řadě z nás se možná vybaví montovaná dřevostavba. Rychle postavený však můžete mít i kvalitní dům na bázi zděné stavby! Jak? Se stavebním systémem od firmy DENNERT Massivhaus jde vše „jako po másle“ a vy se tak můžete za krátký čas a bez starostí nastěhovat.

Spojení výhod montovaných staveb s přednostmi zděného domu

V systému DENNERT Massivhaus máte na výběr z montovaných nízkoenergetických rodinných domů na klíč v technologii „ICON“, nebo si můžete nechat postavit dům podle vašeho vlastního projektu v technologii „ALFA“.

Reklama

Základem celé technologie je lehčený beton, který má oproti běžným stavbám velkou výhodu nejen v akumulačních vlastnostech, ale i v příjemném vnitřním klimatu, které usnadní život každému alergikovi. Masivní stavební technologie je při stavbě použita i na střešní podhledy, což přináší další akumulační i klimatické výhody (oproti běžnému dokončení podhledů, které jsou zpravidla ze sádrokartonových desek).

Montáž domu od DENNERT Massivhaus: Za 1–3 dny

Domy od společnosti DENNERT Massivhaus jsou při výrobě i během stavby neustále pečlivě kontrolovány tak, aby byla zaručena ta nejvyšší kvalita. Při stavbě je samozřejmostí vysoká přesnost a rychlost. Montáž domu „ICON“ je tak hotova za jediný den, dům „ALFA“ je realizován do tří dnů. Na domy je navíc poskytována absolutní záruka.

Autor: Jana Poncarová