Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Regulus zve na XVIII. ročník výstavy INFOTHERMA 2011

07. 01. 2011 | Tisková zpráva


Výstava probíhá ve dnech od 17. až 20. ledna 2011 denně od 9.00 do 18.00 hod. na Výstavišti Černá louka Ostrava. Výstava INFOTHERMA je specializovaná výstava na vytápění a úspory energií a firma Regulus, jako přední výrobce a dodavatel komponent vytápění využívajících obnovitelných zdrojů energie a specialista na úspory energií, zde nemůže chybět.

Letos představíme řadu novinek z našeho sortimentu a navíc jsme garantem pondělního doprovodného programu. Naši specialisti z oblasti obnovitelných zdrojů se v celkem pěti přednáškách zaměří na nejdůležitější témata týkající se úspor energií a nenechají si ujít téma týkající se státního dotačního programu Zelená úsporám.

Stručný harmonogram přednášek

17. ledna 2011 – Kongresové centrum Výstaviště Černá louka Ostrava

13:00 – 14:00  Akční sestavy Regulus – výhody kombinace obnovitelných zdrojů energie s podporou Zelená úsporám
14:00 – 14:30 Krbové vložky – způsoby zapojení, regulace a podpora Zelená úsporám
14:30 – 15:00 Solární systémy pro bytové domy – základy dimenzování a bilance úspor
15:00 – 15:30 Solární systémy pro bytové domy – možnosti financování a návratnost
15:30 – 16:00 Řešení dohřevu velkých solárních aplikací – kaskádové plynové kotelny – Thermona

V případě zájmu o návštěvu pondělního odborného semináře nás kontaktujte a obdržíte vstupenku zdarma. Pro návštěvníky výstavy je vstupné na seminář v ceně vstupenky na výstavu.

U našeho stánku ve druhém poschodí bude návštěvník mít možnost si zblízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla vyráběná renomovanou švédskou firmou CTC, akční sestavy + další výrobky.

Představíme výrobky firmy Regulus a uvedeme na trh některé novinky z našeho sortimentu, jako jsou solární sestavy pro ohřev vody s kolektory KPG1, novou centrální rekuperační jednotku Sentinel Kinetic B a novou termostatickou čerpadlovou skupinu pro topné systémy Thermovar LK 810.

Novinky v našem sortimentu

Sluneční kolektor KPG1 – Kolektor KPG1 je nový moderní kolektor, který byl navržen s ohledem na co nejvyšší účinnost a výkon při zachování příznivé ceny. Je vyráběn na moderní robotizované lince s minimálním podílem lidské práce. Nová technologie lepení skla bez zasklívacích lišt přináší elegantní design, vysokou odolnost proti pronikání vody do kolektoru a snižuje výrobní náklady. Je součástí vybraných akčních sestav Regulus pro ohřev vody a přitápění.

Sentinel Kinetic B – Tato centrální rekuperační jednotka nahrazuje původní rekuperační jednotku Airminder. Vyniká především nízkou hlučností ventilátorů s 92% účinností a maximálním výkonem až 270 [m3/hod]. Je určená zejména pro větrání rodinných domů.

Čerpadlová skupina Thermovar LK 810 – Čerpadlová skupina je určena ke zvýšení teploty topné vody vracející se do kotle, tím zamezuje tvorbě agresivního kondenzátu vznikajícího při spalování tuhých paliv. Tím prodlužuje životnost kotle, a protože se nezanáší teplosměnné plochy, pracuje kotel s vyšší účinností.

Související články

Tagy: Energie, Tipy k úspoře, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Fotovoltaika, Bydlení, Větrání, Domácnost, Vytápění, Tepelná čerpadla, Ceny energií

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií