Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Přehlednější struktura Nazeleno

10. 11. 2008 | Jan Morkes


Jak už si asi mnozí všimli, připravili jsme pro vás malou novinku – přehlednější strukturu webu Nazeleno.cz. V souladu s připomínkami a nápady čtenářů jsme zachovali deset základních kategorií, ty jsme ale nově rozčlenili do dalších podkategorií. Dvěma kliknutími se tak můžete velice rychle dostat ke všem článkům o solární energii (stačí, když kliknete na záložku Energie a následně si najdete příslušnou podkategorii). Věříme, že se Vám bude Nazeleno číst pohodlněji a vždy najdete článek či téma, které potřebujete.

V minulých týdnech jsme také spustili možnost rozšířeného vyhledávání, kde můžete svůj dotaz filtrovat podle jednotlivých kategorií.

Pokud budete mít ke struktuře serveru připomínky, neváhejte se obrátit na redakční mail nebo své nápady napsat do diskusního fóra. Rádi server zlepšíme na základě Vašich podnětů. 

Nazeleno.cz je nejčtenější server o úsporách energií. V září a říjnu jej četlo více než 60 000 unikátních čtenářů.

Související články

Tagy: Energie, Potraviny, Doprava, Dům a zahrada, Zdraví, Móda, Ze světa, Události, Komentáře, Aktuálně, Energetika, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Biopotraviny, Vitamíny, Zdravá výživa, Hybridy a elektromobily, LPG, Biopaliva, Emise, Odpady, Spotřebiče, Izolace, Okna, Větrání, Osvětlení, Kotle, Krby, Kamna, Komíny, Přírodní léčiva, Zdravá výživa, Fitness a sport, Biooblečení, Kosmetika, Krása, Komiks, NazelenoPlus, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií