Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pivní tácky zvou na výstavu Světlo pro Prahu po 10 letech!

18. 08. 2010 | Tisková zpráva


Energetická společnost E.ON Česká republika, generální partner výstavy Světlo pro Prahu po 10 letech, zve na tuto kulturní událost poněkud netradiční formou – a to v podobě pivních tácků s tematikou ochrany opeřenců. Autorem kreseb je známý výtvarník Jaroslav Kerles, pivní tácky budou až do konce trvání výstavy distribuovány ve vybraných restauracích, klubech a barech v centru hlavního města.

Světlo pro Prahu po 10 letech v prostorách Národního muzea volně navazuje na výstavu „Světlo pro Prahu“, která v roce 2001 v podobě vystavených ptačích zdechlin poněkud kontroverzním způsobem poukazovala na nutnost zastavit utrpení ptáků na sloupech elektrického vedení. Autoři chtějí touto výstavou poděkovat všem, kteří se v uplynulých deseti letech podíleli na prosazování potřebných změn a legislativních opatření či vývoji bezpečných sloupů elektrického vedení.

Výstava Světlo pro Prahu po deseti letech má však více rozměrů, jedním z nich je environmentální výchova pro žáky základních a středních škol. Cílem tohoto projektu je motivovat učitele základních škol k tomu, aby své žáky vedli nejen k ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí, ale také aby jim názorně přiblížili vzájemnou provázanost kultury a přírody. Tým pracovníků Ochrany fauny připravil proto speciálně pro tuto výstavu celkem šest edukačních programů, které osloví žáky prvního a druhého stupně i studenty středních škol. Na webových stránkách výstavy www.svetloproprahu.cz jsou k dispozici pracovní listy s metodikou ke všem programům, aby se s nimi mohli pedagogové předem seznámit a nakopírovat je pro žáky. Výstava Světlo pro Prahu po 10 letech trvá do 2. října 2010.

Tagy: Aktuálně, EnergiePlus+

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií