fbpx

Kudy vede cesta k nejlevnějším dřevostavbám na trhu?0

Jako jedna z výhod dřevostaveb bývá často skloňována jejich cena. Pod tímto tlakem může však z domu nakonec zbýt jen ta cena, protože všechny další výhody dřevostaveb budou pod tlakem snižování nákladů potlačeny. Prvky, na kterých se nejčastěji šetří, jsou: kvalita použitého materiálu, precizní příprava a provedení. Levnější bývají také předem připravené univerzální projekty. Tyto tzv. typové projekty jsou tvořeny tak, aby odpovídaly potřebám většiny. Ale kdo přesně je ta většina, kde je průměr?

Reklama

Co když chcete moderní dřevostavbu a nechcete bydlet pouze průměrně?

Moderní dřevostavby nemusí znamenat domy k prasknutí nacpané technikou nebo futuristické představy architektů. Pro Vesper Frames je moderní dřevostavba synonymem domu, který je vytvořen podle vlastních představ konkrétních obyvatelů domu. Moderní dřevostavba dodržuje standard vysoké kvality, ale zároveň respektuje požadavky a možnosti investora.

Cesta k nejlevnějším dřevostavbám vede pouze dvěma směry:
1) Prodávat velké množství domu stejného typu
2) Nechat se zatlačit na hranici kvality materiálů a provedení

A protože se dřevostavby Vesper Homes neztotožňují ani s jedním bodem, nemohou být zákonitě nejlevnější na trhu. Zaručeně však jsou investicí do pečlivě vytvořeného projektu, kvalitních materiálů, špičkových výrobních technologií a poctivě provedené práce. Díky tomu máte jistotu, že naše dřevostavby jsou prvotřídní kvality s dlouholetou zárukou. Jedině takový dům bude plnohodnotnou investicí!

Nechte svůj sen o bydlení nabýt reálné podoby a neomezujte váš potenciály průměrnými typovými projekty. Nehledejte cestu k nejlevnější dřevostavbě, hledejte cestu ke svému domovu a hledejte ji s Vesper Frames.

Kontaktujte nás:
Vesper Frames s.r.o.
T: +420 595 172 552
E: info@vesperhomes.cz
www.vesperhomes.cz

Autor: Redakce Nazeleno.cz