Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Koncept Schüco Energy3 se představí na veletrhu BAU 2011

14. 01. 2011 | Tisková zpráva


Jméno společnosti Schüco je již po desetiletí spojeno s inovacemi napomáhajícími úsporám energie. Nedávno byl – přesně v duchu firemní filozofie – vyvinut produkt Energy2, který díky nejlepší izolaci domu nejenže energii šetří, ale za pomoci přímo do fasády zabudovaných fotovoltaických panelů je energie i efektivně vyráběna.

Schüco Energy3: Úspora, výroba a propojení energie v domě

Na veletrhu BAU 2011, který se uskuteční ve dnech 17. – 21. ledna v německém Mnichově v nové veletržní hale, představí Schüco další krok ve vývoji – koncept Schüco Energy3, který bude v domech nejen šetřit a vyrábět energii, ale navíc energii propojí. V následujících letech proto můžeme očekávat výstavbu zcela soběstačných budov, které si energii vyrobí pomocí tenkovrstvých solárních panelů zabudovaných ve fasádě. Energie pak bude okamžitě využívána pro osvětlení, chlazení, klimatizaci či dokonce pro pohon elektromobilů.

Budovy projektované na principu Schüco Energy3 je možné postavit v jakékoli klimatické oblasti. Tuto zbrusu novou technologii si můžete detailně prohlédnout na letošním veletrhu BAU 2011. Přijďte se podívat na bydlení budoucnosti! Na stánku společnosti Schüco se dozvíte, jak celá technologie funguje v praxi.

V Green Hour vystoupí zajímavé osobnosti

Společnost Schüco vás – kromě návštěvy její expozice na veletrhu BAU 2011 – též zve na přednášky několika zajímavých osobností v rámci doprovodného programu Schüco Green Hour. O své zkušenosti s úsporami energií se s vámi podělí lidé jako Reinhold Messner, světoznámý horolezec, či Jutta Kleinschmidt, jedna z nejúspěšnějších automobilových závodnic světa. Přednášky probíhají denně od 17:00 do 17:40. Navštívit je můžete od 17. do 21. ledna 2011 v hale 1 na stánku 502.

Související články

Tagy: Energie, Tipy k úspoře, Aktuálně, Solární energie, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Fotovoltaika, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění, Ceny energií

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií