Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Heluz přiveze na FOR ARCH žhavou novinku

04. 08. 2011 | Tisková zpráva


Absolutní novinku v podobě broušených cihelných bloků s integrovanou tepelnou izolací přiveze na pražský veletrh For Arch společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Cihelné bloky HELUZ Family 2in1 jsou v prodeji od léta letošního roku a na For Archu absolvují svou veletržní premiéru.


HELUZ Family 50 2in1_zdění na pěnu HELUZ

Nové broušené cihelné bloky jsou výsledkem několikaletého vývoje a spojují v sobě ty nejlepší vlastnosti kvalitního zdicího materiálu a tepelné izolace. Základem produktu je v Česku i na Slovensku oblíbená cihla HELUZ Family, do jejíchž dutin je vložena tepelná izolace v podobě expandovaného polystyrenu. Výsledkem je tak jedinečný zdicí materiál, který má nejlepší tepelně-izolační parametry na trhu a je vhodný pro výstavbu domů s téměř nulovou spotřebou energie. Polystyren je v dutinách cihel pevně fixovaný a i při vyřezávání otvorů pro elektroinstalace či úpravách velikosti bloku zůstává uvnitř cihel. Nabízí výborné tepelněizolační vlast¬nosti, jež dosahují lepších výsledků než minerální vlna. Jednovrstvé zdivo z cihel HELUZ Family 2in1 díky tomu s rezervou splňuje požadavky na obvodové konstrukce nulových, pasivních a nízkoenergetických domů bez dodatečného zateplení a má předpoklad stát se lídrem na trhu stavebních materiálů.


Broušený cihelný blok HELUZ Family 50 2in1

Kromě cihelných bloků HELUZ Family 2in1 nebudou na stánku společnosti HELUZ chybět ani roletové a žaluziové překlady, komínové systémy, akustické a nepálené cihly, stejně jako ukázky použití omítek na jednovrstvé zdivo. Již 22. ročník veletrhu For Arch se bude konat ve dnech 21. – 25. 9. 2011 a bude zaměřen na nízkoenergetické stavění. Zájemci naleznou stánek společnosti HELUZ pod číslem B9 v hale 1.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií