fbpx

Elektrokola BIKE.ON powered by E.ON do města i do terénu0

Hledáte spolehlivé elektrokolo do města i do terénu? Energetická společnost E.ON zahájila prodej tří typů kvalitních elektrokol, které si můžete vyzkoušet a následně zakoupit v kamenných obchodech v Brně, Českých Budějovicích, Praze, Táboře a Zlíně.

BIKE.ON MOUNTAIN

BIKE.ON MOUNTAIN je čistokrevný „horák“, který vám díky 6 stupňům míry asistence dodá potřebnou energii na zdolání až 18% stoupání a s dojezdem 80 kilometrů můžete vyrazit se svými přáteli opravdu kamkoliv.

Reklama


Elektrokolo BIKE.ON MOUNTAIN

BIKE.ON CITY

BIKE.ON CITY je robustní elektrokolo s nízkým nástupem a 26palcovými koly, které je jako stvořené do města. Nosnost 120 kg a silný elektromotor se špičkovým výkonem 400 W dělá z BIKE.ON CITY elektrokolo, které je určeno skutečně pro každého.


Elektrokolo BIKE.ON CITY

BIKE.ON TRAVEL

BIKE.ON TRAVEL je ideálním dopravním prostředkem především pro starší jezdce. Se systémem LowStep (snížený nástup) na kolo velice jednoduše nastoupíte a se stejnou lehkostí z kola i sesednete. BIKE.ON TRAVEL lze jednoduše složit, což umožňuje snadný transport ve vašem automobilu, autobuse, nebo ve speciální tašce.


Elektrokolo BIKE.ON TRAVEL

Více informací o nabídce elektrokol BIKE.ON včetně brožury ke stažení naleznete zde.

Autor: Redakce Nazeleno.cz