Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Elektrokola 4FREETIME – nová česká značka na trhu

31. 03. 2011 | Tisková zpráva


Od konce dubna 2011 budou v prodeji elektrokola nové české značky 4FREETIME. Jedná se o kvalitně osazená elektrokola s důrazem kladeným na bezpečnost a bezúdržbovost. V letošní modelové řadě se objeví populární skládačka, dva modely městských elektrokol a horské elektrokolo. Při tvorbě těchto nových elektrokol bylo záměrem firmy 4FREETIME vyplnit jistou mezeru ve stávající nabídce elektrokol na našem trhu.

Nová česká elektrokola: Skládací i městská

Konkrétně skládací elektrokolo 4FREETIME PRAKTIK má celoodpruženou konstrukci, je vybaveno diodovými svítidlami, pneumatikami Kenda s reflexním potiskem a širokým pláštěm (20x2,125). Jízda na tomto modelu je nejen bezpečná, ale také velmi pohodlná.

Městské modely CITYCITY2 jsou postaveny, jako jedny z mála elektrokol na trhu, na 28“ kolech, motor je umístěn v předním kole a je vybaven konektorem pro rychlé odpojení (v případě defektu, nebo při převozu kola v autě rychle odmontujete přední kolo i s motorem). Obě městská elektrokola jsou dále vybavena řídícím panelem s možností volby několika módů připomoci. Veškerá kabeláž je vedena rámem až k řídící jednotce, která je umístěna společně s baterií na nosiči nad zadním kolem.

Jízda na těchto elektrokolech je velice příjemná i díky odpružené přední vidlici a odpružení sedlovky. Důraz je kladen i na detaily, například představec je nastavitelný bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí.

Horské elektrokolo od 4FREETIME má 24 převodů

Terénní elektrokolo MTB je vybaveno kompletní sadou Shimano Alivio včetně přesmýkače a přehazovačky, máte k tedy dispozici 24 převodů a kvalitní komponenty včetně mechanických kotoučových brzd Tektro a odpružené vidlici RST Gila.

Na digitálním ovládacím panelu si volíte variantu přípomoci, ale rovněž vás informuje o stavu baterie, rychlosti, ujetých kilometrech a řadě dalších údajů. Motor je umístěn na zadním kole a je také vybaven rozpojitelným konektorem. S tímto elektrokolem se nemusíte bát vyrazit i do drsnějšího terénu!

Bližší informace naleznete na stránkách www.4freetime.cz.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií