Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ekonomické stavby s novým elektronickým zpravodajem a tištěným katalogem

19. 01. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, připravila pro své zákazníky  a zájemce o stavbu rodinného domu elektronický zpravodaj, který bude na přihlášené e-mailové adresy přinášet aktuální informace týkající se staveb rodinných domů. Zpravodaj obsahuje srovnávací analýzy materiálů od různých výrobců i aktuální nabídku bankovních produktů různých bankovních domů.

Cílem elektronického zpravodaje Ekonomických staveb, který je zároveň pravidelnou elektronickou aktualizací tištěného katalogu, je přinášet svým klientům i dalším zájemcům co nejobsáhlejší a nejpřesnější informace, které se věnují vybranému okruhu témat do hloubky. Ekonomické stavby tak chtějí nabídnout další přidanou hodnotu a maximálně užitečné a praktické informace. Ve zpravodajích, které vycházejí každé tři týdny, se tak mohou čtenáři dovědět například o programu Génius a využití fotovoltaických elektráren, o programu Zelená úsporám a jeho možném využití pro lidi stavějící nový rodinný dům, o tepelných čerpadlech, o specialitách a novinkách v bankovním sektoru, či o moderních zdících materiálech.

Přihlášení k odběru elektronického zpravodaje Ekonomických staveb je snadné – stačí navštívit webové stránky www.ekonomicke-stavby.cz a v sekci „Informace“ vložit e-mail pro odebírání novinek.

Zároveň byl kromě elektronického zpravodaje vydán i nový katalog Ekonomických staveb, který se dočkal vylepšení. Kromě představení jednotlivých domů a oblíbených zákaznických programů jsou zde představeny i jedinečné programy Génius a Zlaté ručičky, nebo novinku – losování domu zdarma. Zájemcům bude katalog zaslán zdarma.

Tagy: Energie, Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií