Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: E.ON finančně pomůže zákazníkům postiženým povodněmi

31. 05. 2010 | Tisková zpráva


Energetická společnost E.ON se rozhodla stejně jako při loňských záplavách finančně vypomoci svým zákazníkům, kteří byli postiženi květnovými povodněmi. „Chceme opět lidem částečně pomoci zmírnit následky povodní a záplav,“ uvedl mluvčí společnosti E.ON Vladimír Vácha. Každé prokazatelně postižené domácnosti, která se o dar přihlásí do konce června letošního roku, bude poskytnut dar ve výši 3 500 Kč. „Podle našich předběžných odhadů se bude jednat o řádově stovky domácností, a to převážně na jižní Moravě,“ odhadl mluvčí.

Výši částky, tedy zmíněných 3 500 korun na domácnost odůvodňuje společnost následovně. „Právě tato částka představuje zhruba průměrné náklady na spotřebu elektřiny na nepřetržitý chod jednoho vysoušeče po dobu 10 dní,“ doplnil mluvčí E.ON. O možnosti získat dar se občané postižených obcí dozví na internetových stránkách společnosti www.eon.cz nebo na Zákaznické lince 840 111 333.

Finanční pomoc se týká  zákazníků společnosti E.ON Energie a  vztahuje se výhradně na domácnosti a rekreační objekty, tedy na stavby ur-čené k bydlení. Do pomoci tedy nejsou zahrnuty zahrady, samostatné garáže apod.

Letní povodně postihly v distribuční oblasti energetické společnosti E.ON zejména povodí řeky Moravy na území Jihomoravského a Zlínského kraje.

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika, Ceny energií

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií