Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Do konce října nejlepší MAGMARELAX® se slevou 20 % + měření termokamerou zdarma

19. 10. 2011 | Tisková zpráva


S novou akční nabídkou nejlepší foukané minerální izolace MAGMARELAX® přichází společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Do konce října lze pořídit zateplení půdy za bezkonkurenčních podmínek. Pouze u společnosti IP Polná a pouze do konce října získáte izolaci nejkvalitnější minerální vlnou MAGMARELAX® ECO se slevou 20 %.

Ke slevě 20 % na MAGMARELAX® ECO nyní navíc nabízíme záruku 10 let pro rodinné domy a v rámci této záruky měření termokamerou zdarma.

Foukaná minerální izolace: Zateplení stropu snadno a rychle

Zateplení stropu vám ušetří ročně tisíce. Víme, že teplo stoupá vzhůru stejně jako pára nad hrncem, a tak ho nejvíc, až 30 %, uteče bez užitku stropem. Nejúčinnějším způsobem zateplení obytných prostor je tedy zateplení stropu, jinak řečeno – podlahy na půdě – foukanou minerální izolací. Pokud je současná podlaha půdy dutá, fouká se izolace přímo do ní. V případě, že tam dutina není, je nejlepším řešením nová podlaha půdy z OSB desek, která se touto izolací zateplí.

Samotné foukání izolace do dutiny je běžně hotové za 3 hodiny a nová podlaha je tak i s izolací za den na svém místě, plně připravena k užívání. Veškeré práce probíhají bez většího nepořádku, nadměrného hluku a jen s minimální prašností. Nejsou potřeba stavební úpravy ani postavit lešení. Foukání probíhá silnou hadicí z auta před domem. Vše se děje za plného chodu domácnosti.
Neváhejte, můžete výrazně ušetřit již letos. Nečekejte na zvýšení sazby DPH a růst cen energií v příštím roce.

Více informací získáte na www.ippolna.cz a na bezplatné telefonní lince 800 100 533.

Přidejte se k více než 12 tisícům spokojených zákazníků a zašlete nezávaznou poptávku ještě dnes!

O společnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., je specializovaná firma zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Je výhradním dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX® pro Českou republiku. Společnost se zabývá také poradenskou činností, zejména pak návrhy opatření směřujících k úsporám nákladů za vytápění. Součástí služeb je také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Od roku 2003 má společnost zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2008 certifikovaný společností DNV.

IP IZOLACE POLNÁ vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba. V roce 1997 se přeměnila na společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Do roku 2011 společnost zrealizovala zakázky pro více než 12 000 zákazníků.

Společnost se sídlem v Polné u Jihlavy nabízí zákaznický servis ve všech regionech České republiky. Své zastoupení má i na Slovensku.

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Střecha, Izolace

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií