fbpx

7 zajímavých solárních nabíječek na mobilní telefony0

Fotovoltaická Amp přenosná solární nabíječka

Svět bez mobilních telefonů už si dnes dokážeme asi jen stěží představit. Za léta jejich používání jsme si už zvykli na největší omezení v podobě pravidelného dobíjení, takže nutnost připojit jej jednou za čas do elektrické sítě kvůli nabití baterie, bereme jako samozřejmost.

„Solární nabíječky se hodí vždy, když zrovna nemáte přístup k elektrické zásuvce.“

Reklama

Pokrok vědy a techniky jde ale neustále kupředu a tak dnes už nabíjení mobilního telefonu ze sítě není jedinou možnou variantou. Stále častěji se na trhu setkáváme se solárními nabíječkami, kterým k nabití vašeho mobilního telefonu stačí sluneční záření. Taková nabíječka, která už vás neomezuje v používání mobilního telefonu pouze v rámci civilizace, může být třeba milým dárkem pro někoho blízkého. Pojďte se podívat, jaké solární nabíječky na trhu najdete.

Chcete ušetřit za volání? Vyhledejte si nejvýhodnější nabídky mobilních operátorů!

Fotovoltaická Amp přenosná solární nabíječka

Tahle solární nabíječka vám nabije mobilní telefon celé řady značek – od iPhone, BlackBerry, HTC, přes Motorolu a další. Kromě toho vám poslouží třeba i pro nabití digitálního fotoaparátu, videoher nebo přenosné GPS. Za jednu hodinu nabíjení už váš telefon zvládne i tříhodinový hovor. Nabíječka obsahuje 3 000 mAh dobíjecí baterii a 2W solární panel.


Fotovoltaická Amp přenosná solární nabíječka. Zdroj: http://11l.us/ee

Autor: Jana Poncarová