fbpx

6 skvělých tipů na dárky pro babičku0

Pomalu se blíží předvánoční shon a ve sletu událostí přestáváte mít nadhled, co jste chtěli komu koupit? Je to zcela běžné, že vzhledem ke spoustě povinností ztrácíme nadhled. Sháníte dárek pro svou babičku a chcete jí dát opravdu něco, co jí bude vyhovovat? Zkuste nad dárkem zauvažovat z několika úhlů pohledu.

Hudba, filmy či seriály

Porozhlédněte se, zda má vaše babička kulturní vyžití i doma. Víte o ní, že má ráda Karla Gotta nebo ji zajímá třeba dechová hudba či opera? Zkuste jí věnovat CD, které si může pouštět třeba u vaření a pečení. Pokud je vaše babička trochu techničtější typ, pořiďte jí její oblíbený film či seriál na DVD, který si může pustit, kdykoliv bude mít pocit, že jí program v televizi nestačí.

Fotodárky

Dárek pro babičku, který se ale hodí vlastně pro kohokoliv. Fotoosuška, fotokniha nebo třeba kalendář z vlastních fotek může být skvělý dárek pro maminku nebo jej můžete objednat jako dárek pro kamarádku. Stačí zapátrat v rodinném albu či ve společných fotkách s přáteli a nápad je na světě. Pak už jen záleží, jaký konkrétní dárek z vlastních fotografií zvolíte!

Pro aktivní babičky

Vaše babička je už sice starší paní, ale pořád velmi aktivní a má ráda výlety či procházky po městě? Pomozte jí, aby si mohla vyhodnotit své úspěchy. Pořiďte jí krokoměr. Na výlety se jí pak budou perfektně hodit trekingové hole a nový batůžek. S trekingovými holemi se bude babičce „pobíhat“ po výletech mnohem snáze. Trekingové (neboli Nordic-walking) hole pomáhají zvýšit stabilitu těla. Při terénním stoupání či klesání – vlastnost k nezaplacení. Zároveň se díky nim lépe rozloží tělesná hmotnost, tudíž se člověku snáze jde a zároveň rovnoměrněji posiluje jednotlivé svalové skupiny.

Pro zapomětlivé babičky

I vy sami byste občas potřebovali asistenta, který vám bude všechno nosit a na nic nezapomene? Vaše babička má také už nárok sem tam na něco zapomenout. Mohl by se jí tedy hodit třeba pípák na klíče – malá věcička, která dokáže hodně usnadnit život!

Praktické dárky do domácnosti

Většina babiček ráda vaří – ba co víc – jejich kuchyně je něco jako kouzelnická dílna. Vždy, když k babičce přijedete, odjíždíte s plným žaludkem k prasknutí, a ještě si vezete výslužku domů? Pořiďte babičce šikovné pomocníky do domácnosti, které jí usnadní přípravu jídel či následný úklid. Skvělým tipem je třeba parní mop, robotický vysavač nebo parní čistič na okna. Do kuchyně by se jí pak mohly hodit nové pánve, pekáče, hnětač těsta nebo třeba kuchyňský mixér.

Relaxace doma i jinde

Jezdí vaše babička každoročně do lázní? Pak jí určitě potěší, když od vás dostane wellness pobyt v pěkném hotelu s pořádným balíčkem procedur. Ba co víc – darujte jí voucher pro 2 osoby, ať si může zvolit, zda s sebou vezme dědečka, kamarádku nebo třeba přímo vás. Pokud víte, že by vaše babička nikam nejela, můžete ji třeba potěšit nějakou tou masážní či relaxační pomůckou, kterou může používat v pohodlí domova!

Autor: Komerční sdělení