fbpx

3D realita na FOR ARCH s domem POROTHERM v dlani0

Budete stavět, přistavovat či rekonstruovat dům? Zajímáte se o nové technologie, které by vám usnadnily a zrychlily stavbu? Či o možnost získání dotace z programu Zelená úsporám? Na stavebním veletrhu FOR ARCH se ve stánku společnosti Wienerberger dozvíte vše potřebné.

Chystáte se stavět dům nebo jen rekonstruovat či přistavovat? Přijďte se od 21. do 25. září podívat do Prahy–Letňan na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a seznamte se s novinkami POROTHERM!

„Z cihel POROTHERM EKO+ lze postavit pasivní dům již při tloušťce zdiva 44 cm, a to bez nutnosti dalšího zateplení.“

Ve stánku společnosti Wienerberger v hale A1, č. 17, získáte informace o výrobcích POROTHERM, nových technologiích i bezplatné pomoci při zakládání stavby z broušených cihel. Také se tu dozvíte, co je třeba splnit, abyste mohli požádat o dotaci z programu Zelená úsporám. Můžete si tu také zasoutěžit o meteostanice v celkové hodnotě 20 000 Kč.

Ukázky zdění s vylepšenou pěnou POROTHERM DRYFIX

Chybět nebudou ani oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX, která se zde představí ve svojí inovované podobě a s lepšími vlastnostmi. Nyní ji můžete použít i pro výstavbu zdiva v suterénu. Vylepšenou pěnu poznáte ihned – její původně bílá barva se změnila na odstín terakoty.

Zdicí pěna POROTHERM DRYFIX umožňuje stavět i při teplotě -5 °C
Zdicí pěna POROTHERM DRYFIX umožňuje stavět i při teplotě -5 °C

Zdicí pěna POROTHERM DRYFIX: Hrubá stavba do týdne

Při zdění s pěnou POROTHERM DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu rodinného domu na hotové základové desce do týdne. Stavět je přitom možné i v zimě, až do -5 °C. Pěna je k dispozici zdarma při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi DRYFIX.

Pasivní dům z cihel bez zateplení zdiva

Pokud se zajímáte o bydlení s minimálními náklady na topení, určitě vás potěší informace, že z cihel POROTHERM EKO+ jde již při tloušťce zdiva 44 cm postavit pasivní dům, a to bez zateplení zdiva. Podmínkou je vhodný projekt a správné řešení typových detailů obvodového zdiva. Ušetří se tak při výstavbě i za každou topnou sezónu.

Ve stánku společnosti Wienerberger získáte informace o výrobcích POROTHERM a o nových technologiích
Ve stánku společnosti Wienerberger získáte informace o výrobcích POROTHERM a o nových technologiích

Stavba z broušených cihel v časové zkratce

Ať už právě stavíte, nebo jste ve fázi plánování, nenechte si ujít filmový záznam „Co oko nezachytí„, který formou časosběrného snímku dokumentuje, jak v reálu vypadá výstavba z broušených cihel POROTHERM. Ukázka zachycuje „zrod“ typového domu Harmony.

Díky využití nejmodernějších digitálních technologií si také můžete v expozici firmy „pohrát“ a vstoupit do rozšířené 3D reality. Během chvíle se ocitnete na velkoplošné obrazovce s POROTHERM domem postaveným doslova ve vaší dlani. Stánek společnosti Wienerberger naleznete v hale A1, č. 17. Více informací na www.porotherm.cz.

Autor: Komerční sdělení