fbpx

148 nových bytů: Rezidence Čámovka pokračuje s výstavbou0

Po úspěšné realizace první etapy byla v dubnu 2019 zahájena výstavba další etapy Rezidence Čámovka. Pět nových domů poskytne široký výběr mezi 148 byty v krásné lokalitě Prahy 8 – Čimicích.

Rezidence Čámovka

Čámovka pro všechny

Tvůrci Čámovky se zaměřili nejen na byty splňující všechny nároky mladých individualistů i početných rodin, ale také se rozhodli dát novou tvář místní zelení. Celou rezidenci bude propojovat park, který obklopí domy a nabídne prostor pro setkávání se sousedy, posezení během pěkných dní na blízkých lavičkách nebo hřiště pro děti. Mezi byty na prodej je široká nabídka dispozic. Ale i nejmenší byty 1+kk mají, stejně jako ty rozlehlejší 5+kk, vlastní terasu, balkon nebo předzahrádku. Parkování bez stresu zajistí dostatek míst v podzemních garážích. Kromě parkování nabízí novostavba Čámovka i bezpečné sklepy na sportovní vybavení nebo jako rozšíření úložného prostoru.

Dostupnost krajiny i města

Lokalitu Čimic spojuje dobrá dostupnost do centra Prahy a zároveň blízkost přírody a množství sportovních aktivit, kterým se lze věnovat jen pár kroků od domu. Sportovci mohou využít cyklostezku, tenisové kurty a další možnosti, jak udělat něco pro své zdraví a kondici. Pro ty, kteří energii spíše potřebují doplnit, je tu přírodní památka Čimické údolí. Procházky i ranní běhání krajinou vám bez ohledu na roční období vlije do žil novou sílu. I přes všechnu tu přírodu v okolí je však centrum Prahy na dosah. Metrem se z Kobylis na Václavské náměstí dostanete za 10 minut. Navíc přímo před rezidencí stojí zastávka MHD, ze které vás autobus dopraví na metro a do širokého okolí.

Nápadité, ale stále v souladu s okolím

Obliba rezidenčního bydlení stále roste. A má to své opodstatněné důvody. Úplně nový byt si majitelé mohou jednoduše přizpůsobit svým představám. Developerské projekty jsou navíc stavěny v atraktivních lokalitách a přináší život do míst, která jsou často zbytečně prázdná nebo na pozemcích chátrají staré nevyužité budovy.

S touto myšlenkou se ztotožňuje i Horizon Holding, který stojí za Rezidencí Čámovka. Developerská společnost figuruje na trhu již od roku 2001 a od té doby postavila 700 nových domovů. Všechny spojuje kvalitní a promyšlený design a snaha stavět ohleduplně k životnímu prostředí. Pokud jde však o vzhled domů, trvá Horizon Holding na tom, aby stavby zapadly do okolí. A aby jejich obyvatelům nechybělo v blízkosti nic důležitého. Není výjimkou, že se zasadí o vybudování nové zastávky MHD nebo v projektech nabízí komerční prostory přímo v areálu rezidence tak, aby vznikl prostor pro nové služby budoucím obyvatelům.

Autor: Komerční sdělení