Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Úvěr Helios: jediný úvěr šitý na míru fotovoltaice

17. 07. 2009 | Zelené úvěry

Instalace solární elektrárny představuje podle odborníků jednu z nejjistějších a nejvýnosnějších investic dneška. Brání ji pouze vysoké investiční náklady. Právě proto je tu úvěr Helios, který je šitý na míru fotovoltaice. Pomůže vám s financemi a navíc odloží splátky do doby, než elektrárnu zapojíte do sítě!


Úvěr Helios je první a jediný úvěr šitý na míru majitelům solárních (fotovoltaických) elektráren. Investice do solární elektrárny vás zbaví trápení s rostoucími cenami elektrické energie. Stát majitelům garantuje pevné výkupní ceny (event. zelené bonusy) na 20 let dopředu. Můžete si tak jednoduše vypočítat, že stavba fotovoltaické elektrárny se vyplatí!

 „Investice do solární elektrárny zaručuje pravidelný výnos, který si můžete díky úvěru Helios zajistit i Vy!“

Na solární elektrárně vyděláte!

Jak ale každý informovaný zájemce ví, není to zadarmo. Největší překážkou je výše investice, která se pohybuje v řádech set tisíců (solární elektrárna na 50 m2 střechy stojí zhruba 620 000 Kč). Druhou překážkou je občas trochu zdlouhavé řízení, než je vaše elektrárna připojena do sítě. Právě proto vznikl úvěr Helios, který oba problémy řeší. Za výhodných podmínek získáte úvěr, který začnete splácet až s šestiměsíčním odkladem, kdy už budete na prodeji elektřiny vydělávat. Aktuální výši garantovaných výkupních cen a zelených bonusů najdete zde

Hlavní výhody úvěru Helios

  • První úvěr šitý na míru fotovoltaickým elektrárnám
  • Žádné složité podmínky a papírování
  • Možnost odloženého splácení na dobu, kdy bude solární elektrárna zkolaudována a začne Vám šetřit výdaje za elektřinu**
  • Získáte 3.000 Kč připsaných na Váš účet stavebního spoření jako zelená prémie*
  • Autorizovaný projekt fotovoltaického systému ZDARMA od firmy DOMOV Gold Power
  • Zelené bonusy – zákonem garantované prémie za ekologickou energii na 20 let dopředu

*  Minimální výše úvěru pro získání prémie je 300.000 Kč
**  Klient může požádat o posun povinnosti splácení úvěru o 6 měsíců oproti standardním podmínkám, a to při podání žádosti o poskytnutí úvěru.

Kde začít?

O úvěr Helios můžete požádat u všech finančních poradců RSTS.

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na: 800 11 22 11.

 

 

Související články

Tagy: Zelené úvěry

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Opravdu jedinečnýMirek25. 10. 2009 12:12
 

Úvěr Helios

Novinka - odložené splátky! Pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu a plaťte za ni až v okamžiku, kdy začnete vydělávat!

Partneři

Díky kartě Více domova získáte u našich partnerů slevy až 40 % na úsporná řešení!

Rockwool Siko KOUPELNY
Soveko Vekra Okna
Domov Gold Power IVT
Buderus Bramac
Wienerberger Porotherm