Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Vůně peněz: ušetřete s kampaní Raiffeisen stavební spořitelny a Nazeleno.cz

Ekologická řešení se často potýkají s vysokou pořizovací cenou. Solární panely ani tepelná čerpadla ale nemusí zruinovat vaši pokladu. Financování od Raiffeisen stavební spořitelny vám přinese slevu až 50 tisíc Kč na vybraná zelená řešení. Akce, kterou vám jako jeden z partnerů přináší magazín Nazeleno.cz, startuje právě dnes.

01. 09. 2008 | Vůně peněz

Ve zkratce:

Server Nazeleno.cz přináší ve spolupráci s Raiffesien stavební spořitelnou kampaň Vůně peněz, která je zaměřena na podporu alternativních řešení v otázkách úspor energií a její výroby. Na domovské stránce projektu se dozvíte o nabízených řešeních, můžete si spočítat, jakou vám mohou přinést úsporu, a získat na jejich přízení zajímavé slevy.

Vzrůstající ceny energií nás nutí poohlédnout se po alternativních řešeních, která by přinesla žádoucí snížení výdajů. Takové řešení je dnes nejen reálné, ale také finančně dostupné. Raiffeisen stavební spořitelna si pro své zákazníky připravila unikátní akci, díky níž můžete získat nejen financování svého ekologického řešení, ale zároveň využít nabídky jednoho z partnerů akce a těšit se z příjemné slevy na koncové ceně zařízení. Seznam produktů je přitom bohatý; ať již půjde o tepelné čerpadlo, solární panel, ventilační systém nebo čistírnu odpadních vod, ve všech případech získáte díky partnerům akce významnou slevu.

 

Logo Raiffeisen stavební spořitelna      Logo Nazeleno.cz

 

Kampaň Vůně peněž probíhá od 1. září do 31. října a na Nazeleno.cz se s ní budete setkávat pravidelně po dobu jejího trvání.

Ceny energií rychle stoupají ... co s tím?

  • Předpokládané zvýšení cen v roce 2008
  • Elektřina pro domácnosti: 10 % (pro podniky 15 %)
  • Plyn: cca 5 %
  • Voda: cca 5 %
  • Předpoklad navýšení cen do budoucnosti!
  • Elektřina: 10–15 % ročně
  • Plyn: 5–10 % ročně
  • Voda: cca 4 % ročně

 

Jak získat výhodu? RSTS 

Pokud jste uvažovali o některém z řady ekologických řešení a jedinou překážkou pro vás byly finanční prostředky, je kampaň „Vůně peněz“ určena právě vám. Raiffeisen stavební spořitelna je připravena poskytnout prostředky k úhradě výdajů spojených s vaší rekonstrukcí či stavbou. Její odborně vyškolení poradci vám poradí, jaký způsob financování zvolit, ale také na koho se obrátit s otázkou technologického řešení. Postačí jen zavolat na infolinku 800 11 22 11 a domluvit si schůzku se specialistou Raiffeisen stavební spořitelny. Stejně tak se můžete obrátit na poradenská místa Raiffeisen stavební spořitelny.

 

Kde získat informace?

Cílem kampaně je informovat českou veřejnost o rostoucích cenách energie a dále ji seznámit se základními principy ekologicky šetrných řešení bydlení ve spojitosti s úsporou energií a nákladů. Raiffeisen stavební spořitelna vám po dobu trvání akce nabízí nejen možnosti financovat tato ekologicky šetrná řešení, ale také využít slev partnerských firem, které se zabývají dodávkou a realizací alternativních zdrojů energie v podmínkách soukromého bydlení.

Konkrétní informace o nabízených výhodách vám poskytnou oficiální stránky kampaně, jejichž hostitelem je magazín Nazeleno.cz. Tyto stránky obsahují nejen veškeré základní informace či kontaktní údaje, ale i na české poměry unikátní interaktivní obsah.

„Vůně přírody se stává vůní peněz!“

Z tohoto důvodu je pro vás na oficiálních stránkách kampaně přichystán exkluzivní interaktivní obsah, který vás detailně seznámí s účinností a výhodností alternativních energetických zdrojů, nebo netradiční online kalkulačky, díky nimž si můžete sami vypočítat výhodnost a odhadovanou úsporu jednotlivých řešení.

 Homepage Vůně peněz - Nazeleno.cz

Domovská stránka www.rsts.cz/ekokampan vám dále přináší:

 

 

Související články

Tagy: Energie, Ze světa, Tiskové zprávy, Články, NazelenoPlus

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

ATREA s.r.o.

Společnost ATREA vznikla již v roce 1990. Opírá se o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov…

<!-- -->
Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
HAAS FERTIGBAU

Společnost HAAS FERTIGBAU je společnost s téměř stoletou tradicí ve výstavbě montovaných staveb na bázi…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. – obchodní divize BUDERUS

Buderus s produktovým portfoliem zahrnujícím plynové průtokové ohřívače teplé vody,závěsné i stacionární…

<!-- -->
E.ON Česká republika, s.r.o.

Energetické společnosti působící pod značkou E.ON dodávají elektřinu, zemní plyn a související služby…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!