Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Změna názvu společnosti peletárny v Paskově

19. 11. 2010 | Tisková zpráva


Na základě usnesení valné hromady společnosti Leitinger Bio Pellets Paskov s.r.o. došlo ke změně názvu společnosti a statutárních orgánů společnosti.

S účinností od 5. listopadu 2010 došlo ke změně názvu společnosti na Mayr-Melnhof Pellets Paskov s.r.o.

Mayr-Melnhof Pellets Paskov vyrábí pelety Royal Pellets

V Paskově se vyrábějí pelety Royal Pellets na protlačovacích matricových lisech, s přídavkem organického pojiva, například škrobu. Výchozí surovinou peletárny jsou vedlejší produkty sousední pily společnosti Mayr-Melnhof Holz Paskov – čisté smrkové piliny a hobliny. Jejich vlastnosti vyhovují nejvyšším požadavkům kvality.

Vlastníky paskovské peletárny jsou firmy Mayr-Melnhof Holz Paskov a Bio Pellets Beteiligungs GmbH. Výroba byla zahájena v únoru 2007, slavnostní otevření proběhlo v září 2007.

Produkce pelet Royal Pellets: 60–70 000 tun ročně

Závod ročně vyprodukuje přibližně 60–70 000 tun pelet, které dodává na trhy střední a západní Evropy.

Pelety Royal Pellets jsou zákazníkům dodávány prostřednictvím sítě prodejců v České republice. Odběrateli paskovské peletárny jsou především obchodníci s ekopalivy a výrobci kotlů na pelety, ať již z tuzemska, či ze zahraničí. Podrobný seznam prodejců a informace o vytápění peletami je možné najít na webových stránkách www.mm-pellets.com.

Společnost Mayr-Melnhof Holz Paskov je součástí rakouského koncernu Mayr-Melnhof Holz, s centrálou ve štýrském Leobenu. Velkokapacitní pila byla v Paskově uvedena do provozu v roce 2003.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií