Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Zima je v plném proudu. Zateplete ještě dnes!

20. 11. 2014 | Komerční sdělení


Mnoho lidí každý rok v zimních měsících řeší, jak ušetřit za vytápění, aniž by museli investovat velké peníze a spoustu času do rekonstrukce. Máme pro vás zajímavé řešení, které vše vyřeší rychle a zároveň nezatíží vaši peněženku.

Zateplete strop!

Ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, uniká bez užitku z obytných prostor. Foukaná minerální izolace MAGMARELAX, která se běžně fouká do dutin stropu nebo přímo na podlahu na půdě, pokud není dutina, kvalitně zaizoluje váš dům.

Stropní systém MAGMARELAX® je ideálním způsobem izolace podlahyna půdách rodinných domků i obytných domů, kde není dutina. Systém je především lehký, přesný, variabilní a vysoce únosný. To zajišťuje nášlapná vrstva z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova za jeden den a následně se zafouká. Dostatečná vrstva minerální izolace vytváří dokonalou bariéru mezi vnitřním a venkovním prostředím.

Mezi další skvělé vlastnosti tepelné izolace je zabraňování srážení vlhkosti, tvorbě plísní nebo hnilobným procesům a nesléhavost. Záruka více než 10 let.

Zateplení je možné provést na kterékoliv střeše, ať už se jedná o střechu rovnou, sedlovou nebo okálu.

Kvalitní zateplení za pár korun

Nechte si navrhnout optimální řešení, které vám bude na 100 % vyhovovat. Obraťte se na firmu IP Polná, která je specialistou ve svém oboru a systém MAGMARELAX dodává v několika variantách dle konkrétních požadavků svých zákazníků.

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

 

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií