Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Zateplete dům za tři hodiny a ještě tuto zimu ušetříte tisíce! Získejte slevu 20% a proměření domu termokamerou zdarma!

27. 02. 2014 | Komerční sdělení


Systém MAGMARELAX® je moderní metoda zateplení domu. Aplikací se zamezí úniku tepla z domu stropem, čímž dochází k úspoře až třetiny nákladů na vytápění objektu.

Stropem domu totiž uniká bez užitku až třetina tepla. Ohřátý vzduch, přesně podle fyzikálních zákonů, stoupá vzhůru a hledá skulinku, kudy by unikl z vytápěného prostoru. Nejúčinnějším způsobem zateplení obytných prostor je tedy zateplení stropu, jinými slovy – podlahy na půdě – foukanou minerální izolací MAGMARELAX®. Pokud je současná podlaha půdy dutá, fouká se izolace do dutiny. Není-li dutina k dispozici, fouká se minerální čedičová vata na plochu půdy.

Minerální izolace nejen výborně tepelně izoluje za třeskutých mrazů, ale účinně zabrání přehřívání místností v patře i za žhavých letních dnů. V zimě ušetříte až třetinu nákladů za topení, v létě za klimatizaci. Za rok jsou to tisíce. Překvapí vás příznivá cena izolace i výhodná možnost financování!

Minerální izolace MAGMARELAX® účinně zabraňuje vzniku plísní, je nehořlavá, odolá i hlodavcům. Svou vynikající izolační schopnost si udrží po desítky let, protože nesléhá. Minerální vata se aplikuje foukáním hadicí z vozu přistaveného před domem. Samotné foukání izolace je hotové za 3 hodiny. Práce probíhají za normálního provozu domácnosti, za každého počasí, bez velkého hluku a nadměrné prašnosti.

Využijte naší akce. Máte-li dům s dutým trámovým stropem bez izolace nebo nevyužitou půdou bez izolace, zjistěte na vlastní oči sami, jaké nejlevnější opatření Vám ušetří teplo a tisíce korun!

Splňujete následující podmínky? Objednejte si měření termokamerou ZDARMA

  1. Jste vlastníkem domu nebo objektu s dutým trámovým stropem bez izolace a nebo nevyužitou půdou bez izolace,
  2. nebo máte ve stropě nebo na půdě starou izolaci, která už neizoluje.
  3. Už dále nechcete nesmyslně utrácet za energie; naopak rádi ušetříte čas, teplo a peníze. 

Pokud vás nabídka nezávazného měření termokamerou a konzultací ZDARMA Vás zaujala, pak prosím neváhejte a objednejte prohlídku domu. Vzápětí Vás bude kontaktovat náš technik, který se s Vámi domluví na vhodném termínu prohlídky.

A jako bonus pro vás máme 20% slevu na foukanou minerální izolaci MAGMARELAX®!

Více na www.magmarelax.cz/termokamera nebo na bezplatné lince 800 100 533.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií