Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Zateplete dům a ušetřete za topení

19. 09. 2012 | Tisková zpráva


Mnoho majitelů objektů trápí vysoké náklady za vytápění a stále se měnící ceny energií. Právě jim vychází vstříc společnost IP IZOLACE POLNÁ. Značné úspory lze dosáhnout zateplením fasády a výměnou oken. Tudy uniká asi 20 % tepla. Jenomže taková investice je velmi náročná. Na peníze i na čas. Ale co s tím, když se nám obojí nedostává?

Zateplit bychom měli tam, kde je to levné a zároveň velmi efektivní. Jaké úsporné opatření je nejlevnější a přitom s velkým efektem?

Pomůže nám následující tabulka porovnání zateplení stropu se zateplením stěn a oken.

výměna oken foukaná izolace
stropu MAGMARELAX®
 
zateplení stěn či fasády
návratnost investice 20 a více let 4 - 5 let 30 a více let
doba realizace 2 - 5 dní 3 - 5 hodin několik týdnů
další nezbytné úkony zednické práce, úklid, malování několik malých otvorů lešení, nová fasáda, dokončovací práce a úklid

Proč chtít zateplení stropu od IP IZOLACE POLNÁ

Protože nabízíme zateplení na splátky, úvěr splácíte z úspor na topení. Práce jsou hotové do 3 hodin, bez hluku a nepořádku. Jsme česká firma s historií od roku 1995 a pobočkou na Slovensku. Protože zaměstnáváme více než 80 odborníků, energetiků a projektantů. Máme od roku 2003 zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2000. Protože jsme zateplili více než 12 000 objektů. Pro své klienty zajišťujeme dotace z různých programů.

Nabízíme zateplení půdy izolací MAGMARELAX®

Jedná se o izolaci podlahy půdy do dutiny mezi trámy, nebo do prostoru pod rovnou případně pultovou střechou. MAGMARELAX® je minerální izolace, která se v podobě vaty fouká do dutiny nebo na volnou plochu podlahy. Pokud na půdě není dutina a není vhodné foukat na podlahu, vytvoříme novou podlahu s dutinou (stropní systém MAGMARELAX®).
MAGMARELAX® je certifikovaný materiál nejvyšší kvality. Při foukání mezi trámy podlahy není potřeba půdu vyklízet a izolování trvá 3-5 hodin. Při realizaci nevzniká nepořádek ani odpad z ořezů, jako v případě deskových izolací.


 
Chcete zateplit na splátky?

Ihned izolujete a nezatížíte rodinný rozpočet dalšími náklady, splácíte totiž z úspor. Jedná se o bankovní produkt, za vyřízení neplatíte a postačí 2 doklady. Zdarma provedeme prohlídku konstrukce domu a vysvětlíme vám splátky.
Pro přesnou nabídku je potřeba odborné prohlídky objektu naším odborníkem. Získejte kalkulaci zdarma a další rady jak odstranit plísně nebo jiné problémy v domě. Srozumitelně vám vysvětlíme izolaci na splátky a všechny detaily.

Využijte akci do konce září 2012 a získejte slevu 20 % na MAGMARELAX® ECO!  

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo dotaz na http://www.magmarelax.cz

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií