Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Základová deska z lahví od vína? Je to možné! Přijďte se podívat 12.5.!

26. 04. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost RECIFA, výrobce pěnového skla REFAGLASS vás touto cestou zve na prezentaci pěnového skla REFAGLASS v praxi, která se bude konat v rámci reálné stavby základové desky rodinného domu ve čtvrtek 12. května 2011 v Žežicích u Příbrami.

Realizace stavby rodinného domu bude pozoruhodná svými použitými materiály a metodikou výstavby krovu. Přijďte se podívat, jak lze ušetřit čas i peníze.

Kdy: čtvrtek 12. května 2011
Čas: 11.00 - 15.00 hodin
Místo: Žežice u Příbrami

Program:

  • realizace základové desky s pěnovým sklem REFAGLASS od českého výrobce RECIFA a.s. (realizace stavby společnosti EURO - stav)
  • ukázka vlastností pěnového skla REFAGLASS
  • ukázka stavby krovu jedinečným mechanismem od společnosti PILA MARTINICE s.r.o.
  • občerstvení

V případě zájmu potvrďte prosím svou účast nejdéle do 10. května e-mailem na marketing@recifa.cz.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií