Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Užijte si vánoce v teple, izolujte teď a plaťte až příští rok!

07. 12. 2012 | Komerční sdělení

Chcete mít ve Vašem domě teplo už v prosinci a zadarmo? Využijte akce Izolujte teď a plaťte až příští rok!


Vánoce už klepou na dveře a s nimi i vyúčtování za tento rok. Lámete si hlavu, jak to všechno zvládnete? Máme pro vás radu k nezaplacení. Nadělte si Ježíška ještě letos a platbu přesuňte na příští rok.

Kvalitní foukaná izolace MAGMARELAX® rychle a efektivně vyřeší vaše účty a zajistíte se i tak proti neustálému stoupání cen energií.

Zateplení půdy izolací MAGMARELAX®

  • Izolace snadno a rychle vyplní dutiny mezi trámy, prostory pod rovnou případně pultovou střechou, dá se foukat přímo na podlahu nebo novou podlahu s dutinami vytvoříme díky stopnímu systému MAGMARELAX®
  • MAGMARELAX® je certifikovaný materiál nejvyšší kvality, naše společnost má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2000
  • Celá služba trvá pouze 3 – 5 hodin bez nepořádku, odpadu, hluku a prachu.

Napište na www.magmarelax.cz/odlozenaplatba nebo zavolejte na 800 100 533 ještě dnes. Izolovat budete se sníženým DPH. A to nejdůležitější: Platbu můžete přesunout na příští rok.

 

Akce platí pouze do 12. prosince 2012!

Neváhejte a sjednejte si schůzku s naším technikem, který Vám podá bližší informace k úhradě izolace až v příštím roce, zdarma změří a posoudí váš dům a vypracuje nezávaznou nabídku.

Více na www.magmarelax.cz

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií